Wpis z mikrobloga

@Tratak: sorki, pionieer = explorer, tak tego grałem zawsze mi się mylą bo tylko kilka kart różnicy jest (będzie kiedyś 1:1) :D Polecam, tam nie ma tych głupich zmian kard. Osobiście grałem Rakdos Sacrifice :D
via Android
  • 0
@tyrytyty legacy? To chyba jakiś bieda format, tylko vintage ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sorek @Erlade szczerze to za dużo się nie zastanawiałem nad wyborem formatu, chciałem jedynie coś nierotującego z dużą pulą kart, wpisałem historic vs explorer, ludzie na reddicie polecali ten pierwszy, niby większa pula kart (z tego co widziałem to ponoć Tarmogoyfem się tylko tam pogra), dodatkowo większe zróżnicowanie decków, no i jakoś zacząłem grać historica
@Tratak: Tak po prawdzie to wszystko zalezy od Ciebie i czy Ci nie przeszkadzaja karty z Alchemy, taki heathstonowy spin w MTG - czyli mechaniki, ktore nie wystepuja w papierowej wersji, do tego nerfy i buffy kart (bez refundow wildcardowych). Explorer to taki true to paper format, ktory pewnego dnia (za 10 lat xD) stanie sie Pioneerem.
z przejściem na explorera problemów by nie było, chyba wszystkie karty z mojego mono white decku są legalne w tym formacie, pytanie tylko czy talia ta będzie grywalna explorerze?


@Tratak: ja osobiście nie nawidzę idei tworzenia osobnych kart które działają tylko na Magic Online. Największy plus pionieera to taki że ma swój odpowiednik w świecie rzeczywistym i nabiera na popularności. Decki są zróżnicowane i bardzo IMO zbalansowane.

Jakbyś chciał zagrać keidyś