Wpis z mikrobloga

@magister-coachingu: @Kremufka2137 ale wiecie, że na jakieś głosówce było mówione wprost, że Marek ma alimenty, bo schlapał się jakieś dziewczynie? Coś mi świta, że była niepełnosprawna, ale ręki pod topór nie położę. To było w momencie, jak na jednej głosówce wyszło info o tym, że marek to krip, który miał problem w sądzie i nie tylko za sp3rmi3nie do laski (takie na poziomie Datezone, ale na żywo). Jego reakcja i szczere
  • Odpowiedz
  • 0
@MajorKusiol: tak wiem, że tam ponoć jest jakieś dziecko w tle, ale na temat jego matki nic mi nie wiadomo.
Zastanawia mnie jednak, że skoro istotnie zdążył się rozmnożyć przed gawiną to dlaczego na początku romansu było tyle #!$%@?, że babcia Gawin jest jego pierwsza kobietą i go rozdziewiczyla, a on temu przytakiwał? Tam mam wrażenie, że coś dziwnego jest czego jeszcze nie wiemy.
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: jeżeli wnioski moje i innych są prawdziwe, to Marasek zrobił dziecko chorej dziewczynie i jest mega problem, no bo postaw się na miejscu tych rodziców, którzy mają chorą córę i jej bombla, który spłodził jakiś typ, który nie umie mówic, nie ma zębów i lubi ostre rzeczy xD. Co by o nim nie mówić, to on ma minimum oleju w gowie na tle guwinowej.
  • Odpowiedz
  • 0
@MajorKusiol: ale do płacenia alimentów się ponoć nie poczuwa.
Rodzicom istotnie nie zazdroszczę, córka ma #!$%@? gust - a co do Marka umiejętności wysławiania się do jest taka maszyna losująca słowa, że się zastanawiałem czy jego i Majora przypadkiem nie łączy jakieś pokrewieństwo XD
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: no właśnie, obstawiam że to jakaś lokalna dziewczyna (lub z daleka, ale równie mało znana, bez garniętych starych etc) i Marek nie chce robić wokół niej szumu, bo ludzie zaczną wokół niego węszyć, jak u eli i wyjdą trupy z szafy.
  • Odpowiedz