Wpis z mikrobloga

Nie pozwoliłbym swojej kobiecie(ewentualnie okazjonalnie jakieś wesele,ale bez tak bliskiego kontaktu) na takie tańce albo żeby jakiś inny huuop ją obejmował za talię to pojbane dla mnie.
Zdrowy facet któremu zależy na swojej kobiecie,kocha ją powinien być terytorialny XD
Jeśli kobieta tego nie szanuje czuje się kontrolowana to wyd000pcza z życia,po co nam facetom laska psującą humor i wywołująca niepotrzebną zazdrość.
Może oczywiście być w 100% wierna ale dla mnie takie zachowania to już przekroczenie granicy dobrego smaku.
Nie wyobrażam sobie być w związku i z innymi kobietami w taki sposób jak ten Hiszpan z Anką tańczyć XD
Wszystko ma swoje granice.
Napięcie seksualne się rodzi...

#takaprawda #zwiazki #lewandowski #ankieta #p0lka #przegryw

......udzie
L.....n - Nie pozwoliłbym swojej kobiecie(ewentualnie okazjonalnie jakieś wesele,ale ...

źródło: IMG_20230421_154418

Pobierz

Pozwolił byś swojej dziewczynie na taniec z innym gościem? Łapanie ją za talię? Jeżdżenie krokiem po

  • Tak 17.2% (57)
  • Nie 82.8% (274)

Oddanych głosów: 331

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LonNon: No mogą mogą, ale oprócz tego, to nie jest kwestia tego, czy na coś byś swojej dziewczynie pozwolił, no bo jak niby miałbyś jej tego zabronić? Zamknąłbyś ją w domu pod kluczem? Niech robią co chcą, ty możesz po prostu tego nie tolerować. Ciężko mi sobie wyobrazić związek, w którym babę ciągnie do jakiegoś Alvaro a ty jej zabraniasz go widywać. Taki związek się kończy po prostu, a laska
  • Odpowiedz