Wpis z mikrobloga

@timechain: Reakcja ludzi jest adekwatna :) Tam przyszli fani i pasjonaci nie mogło być inaczej.
Natomiast reakcja i komentarz na live NSF to przypominał trochę relację "rzecznika cyganów"
  • Odpowiedz
@timechain: Dzikie zwierzęta.

Wydawałoby się, że ludzie zainteresowani kosmosem mają jednak trochę wyższe IQ niż średnia i jakąś umiejętność kontroli nad zachowaniem stadnym. Rozumiem podekscytowanie, szczególnie na żywo, ale tutaj słychać tylko drące ryja karyny i widać skączących niczym szympansy facetów.

Przecież dokładnie tak samo reagują małpy.
SebastianDosiadlgo - @timechain: Dzikie zwierzęta. 

Wydawałoby się, że ludzie zainte...
  • Odpowiedz
No tak, bo zamiast tego tłumu uradowanych ludzi, powinna tam stać grupa dżentelmenów w marynarkach oraz schludnie ubranych pań, którzy w milczeniu kiwaliby z aprobata głowami, kontemplując parabolę lotu oraz "jak to ten postęp zap...dala"...

Przecież ci goście to Amerykanie, cieszą się ze wszystkiego a takie wydarzenie jest dla tych zapaleńców okazją do dobrej zabawy.
Między innymi dlatego Elon buduje na takich reakcjach sukces swoich przedsięwzięć.
  • Odpowiedz
  • 1
@SebastianDosiadlgo: ale #!$%@? i się czepiasz na siłę prostaku. To nie ludzie zainteresowani kosmosem. To zwykli ludzie którzy przyszli zobaczyć wielkie widowisko. Które na wszystkich robi ogromne wrażenie.

Weź sobie #!$%@? odpal Everyday Astronaut i sprawdź jak on piszczał przy starcie rakiety. Powiem ci że dozo mocniej niż ci ludzie powyżej. Podobnie rakietomania a w zasadzie też inni ludzie. Wystarczy zobaczyć pracowników spacex. Same mega nerdy a jak się wydzierali
  • Odpowiedz
  • 1
@thymotka: no ja właśnie dochodzę do wniosku że muszę za muszę zobaczyć taki start na żywo...dziś koszt, już nie jest jakaś wielka przeszkodą, tylko nie wiem jak to z rodziną ogarnąć. Samemu głupio i do dupy jechać. Prac ich że sobą bo ja chcę to głupio, drogo i bezsensownie.... muszę jakoś zorganizować wyjazd na kilka dni...

Popatrz na reakcję tego co wyżej podrzuciłem. On już jest wybrany w nagrodę jako
  • Odpowiedz
@timechain: Ty też nie polecisz :)

Nie istotne dla mnie jest to co wie i co potrafi (propsy dla niego pewnie jest odpowiednią osobą. Niewiele osób w historii ludzkości tego dokonała). Jego komentarz w momencie startu jest na poziomie mojej 10 letniej córki bawiącej się w Energylandii.

Widze, że emocjonalnie przechylasz się w stronę fanatyzmu to z tej okazji dorzucę coś jeszcze tak dla zabawy.

.... Ciekawe czy tak samo
  • Odpowiedz
  • 0
@Mukdaar: nie nazwałeś dosłownie, ale zgadzałem się z osobą która tak ich nazwała, więc pośrednie to zrobiłeś jełopku... Poza tym o vp niby innego się do nich stałeś?

Jesteś za ciemny i za prymitywnym robaczkiem żebym tracił czas na tłumaczenie co braku logiki bełkotu który tu produkujesz ...
  • Odpowiedz
@timechain: Pokaż mi palcem fragment mojej wypowiedzi, w której pośrednio lub bezpośrednio zgadzam się na nazywanie kogokolwiek małpą.

Twoje nabuzowane emocjonalnie wypowiedzi naszpikowane są błędami. To jasny znak, że logika już przestaje nadążać za instynktem.
  • Odpowiedz