Wpis z mikrobloga

#zwiazki #tinder wiecie jakie jest najlepsze uczucie?
Nie w związku,nie po zerwaniu albo przed budowaniem relacji
Tylko wtedy kiedy jesteś singlem i masz poczucie stabilizacji oraz komfortu ze jest dobrze jak jest i nie ma przymusu latania za kimś, bez żadnej presji.
  • 24
  • Odpowiedz
Człowiek szczęśliwszy byłby bez istnienia tego tworu


@Hemingwayy: no ale to przeciez jaki to ma wplyw na twoje zycie? jak nie chcesz zwiazkow to sie w nie nie angazujesz i co to zmienia czy by istnialy czy nie?
zwiazki sa piekne, najpiekniejsze co w zyciu mozna doswiadczyc to dojrzaly zwiazek z drugim czlowiekiem, bezinteresowna milosc, partnerstwo, bliskosc
  • Odpowiedz
zwiazki sa piekne, najpiekniejsze co w zyciu mozna doswiadczyc to dojrzaly zwiazek z drugim czlowiekiem, bezinteresowna milosc, partnerstwo, bliskosc


@greenbong: to rzadkość
no chyba że partnerzy mają idealnie zgodne libido, co wlasnie jest rzadkie bo wolą się nawzajem od zboczeńców/oziębłych wyzywać, zamiast się rozstać i szukać lepszego.
  • Odpowiedz
no chyba że partnerzy mają idealnie zgodne libido, co wlasnie jest rzadkie bo wolą się nawzajem od zboczeńców/oziębłych wyzywać, zamiast się rozstać i szukać lepszego.


@Invisiblinio: wtf
widze jakies slabe doswiadczenia xd
  • Odpowiedz
@greenbong: może słabe, ale nie moje - anonimowe mirko wyznania, anonimowe żale w internecie na różnych forach, albo mniej anonimowe na grupach fb
Liczna rzecz. Tyle ile zdrad, tyle niezgodnego temperamentu.
  • Odpowiedz
@greenbong taki ze u mnie wszystkie relacje oficjalne czy nie zazwyczaj nie kończyły się dobrze i przecierpiałem wiele żeby potem wrócić do normalnego stanu sprzed.Dlatego dla mnie lepsze jest bycie samemu w stabilizacji niż angażowanie się a potem wychodzenie z tego gówna.
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: no widzisz, a dla mnie lepsze jest bycie z kimś nawet jak ma to się skończyć rozstaniem i cierpieniem. Każda szczęśliwie przeżyta chwila w miłości jest wspaniała i warta docenienia i przeżycia za każdą cenę./ No ale może ty jesteś dużo wrażliwszy i gorzej znosisz rozstania. Ja nie mam problemu z akceptowaniem czegokolwiek, tak samo jak rozstań.
  • Odpowiedz
@Invisiblinio: no to po prostu jak z kimś się bardzo różnisz pod tym względem to wiadomo że związek nie wypali, ale nie trzeba zaraz mieć identycznych charakterów łóżkowych. Wiadomo, że jak ja lubię bdsm i dominowania to z laską, która lubi tylko po ciemku to się nie dogadam. Ale bez problemu dogadam się z taką, która spełni chociaż 20% tych fantazji. Tak samo jak jedna strona w związku chce codziennie, a
  • Odpowiedz
@greenbong zgadzam się jednak nie wszystkim zawsze jest to dane tez,a desperackie szukanie kogoś na sile mija się totalnie z celem.I wtedy właśnie taki stan szczęścia w byciu singlem jest super.
  • Odpowiedz
dogadam się z taką, która spełni chociaż 20% tych fantazji.


@greenbong:
I ile tak pociągniesz? Przecież co rok będzie się potęgować frustracja, skoro potrzeby będą niezaspokojone.
2-3 tydzień/codziennie - no niestety, ale nieprawda, bo w róznych artykułach seksuologów to popularny przypadek i osoba która chce częściej jest zazwyczaj sfrustrowana, uważa że jest niewystarczająco kochana i zdradza.

Mężczyźni wiele nie mają do libido - dawniej po prostu kobiety myslały że muszą, teraz
  • Odpowiedz
Jedna z moich koleżanek singielek, która potrafi przez tydzień siedzieć w domu na pracy zdalnej, zero kontaktu z jakimkolwiek facetem i nagle pisze "właśnie mam ochotę kogoś zaruchać", odpala tindera i szuka kogoś przystojnego. Znikąd się taka potrzeba pojawia i wybrany facet nie musi nic robić.


@Invisiblinio: tinder to taka usługa dla kobiet, jak zatankowanie paliwa czy zaniesienie psa do weterynarza. Nie wiem czy jest coś na czym w ogóle populacji
  • Odpowiedz
I ile tak pociągniesz? Przecież co rok będzie się potęgować frustracja, skoro potrzeby będą niezaspokojone.


@Invisiblinio: cale zycie, bo jestem hiperseksualny i mam tak #!$%@? fantazje ze zadna kobieta na swiecie ich nie spelni XD wiec musze sie zadowalac fantazjami
  • Odpowiedz
Bo przeciętna laska sobie odpala i znajduje przystojniaków ale w drugą stronę to tak nie działa bo przeciętny facet sobie odpala to nie znajduje modelek


@interpenetrate: a jestes ta przecietna laska czy tak ci sie tylko wydaje XD?
ja akurat te przecietne laski na tinderze zaliczam i z ich opowiesci to nie wyglada tak kolorowo jak w urojonym swiecie wykopkow, ciagle tylko narzekaja na to jacy faceci na tym tinderze sa
  • Odpowiedz
a jestes ta przecietna laska czy tak ci sie tylko wydaje XD?


@greenbong: czy jestem ten przeciętny facet, miałeś na myśli pysku? Bo tak, wydaje mi się że nie jestem kobietą.
No nie wiem co tam zaliczasz jak tam wyglądasz. No w sensie że o przecietnych mówią że są #!$%@? a ty jako czad je zaliczasz i dalej nie rozumiesz jak to działa czy o co Ci chodzi?
  • Odpowiedz
@interpenetrate: nie jestem żadnym czadem. Jestem zwykłym przeciętnym gościem i spotykam się z przeciętnymi laskami. One nie mają żadnego powodzenia wśród prsystojniakow, to jest chyba największy wykopowy mit jaki istnieje. Zwykle, całkiem ładne i szczupłe dziewczyny, takie szare myszki 6-7 / 10. One nie celują w żadna topke i w cale nie ustawiają się do nich kolejki chętnych. Tzn inaczej, każda z nich dostaje codziennie wiadomości typu "ruchasz się?" albo "ons?"
  • Odpowiedz
cale zycie, bo jestem hiperseksualny i mam tak #!$%@? fantazje ze zadna kobieta na swiecie ich nie spelni XD wiec musze sie zadowalac fantazjami


@greenbong: oj na grupkach kobiecych quasi nimfomankowych laski wypisywały takie fantazje, że nigdy u żadnego chłopa nie widziałam takich, a one też pisały że nie mają odpowiednika ^^ Na tym świecie wszystko jest możliwe, dużo osób jest hiperseksualna. Tylko trzeba się odnaleźć.
  • Odpowiedz
oj na grupkach kobiecych quasi nimfomankowych laski wypisywały takie fantazje, że nigdy u żadnego chłopa nie widziałam takich


@Invisiblinio: aż jestem ciekaw, daj do pieca jakimś przykładem

One nie celują w żadna topke

One nie mają żadnego powodzenia wśród prsystojniakow, to jest chyba największy wykopowy mit jaki istnieje


@greenbong: no kurde nie wierzę, no cały wykop #!$%@? tymi postami by nie był w żaden sposób połączony z rzeczywistością? Nie wiem
  • Odpowiedz
aż jestem ciekaw, daj do pieca jakimś przykładem


@interpenetrate: już bym musiała dość daleko sięgnąc pamięcią, ale pierwsze z brzegu co mocno zapadło, to że jedna chciała być związana w powietrzu, unieruchomiona w wykrzywionej pozie, duszona, uderzana batem, obsikana i osrana, i posuwana w 3 dziury (_ )
  • Odpowiedz