Wpis z mikrobloga

#truelove Czy ja oglądam jakiś inny film? Wytłumaczcie mi proszę, co się wam w Maksymie podoba? Mnie to on się kojarzy w tymi panami ze wschodnim akcentem, których "zatrudnia" się w sprawach "trudnych". Znajomość języka, umiejętność przekazania w nim myśli i uczuć, pogadania o niczym ba! pożartowania? A tutaj jedno , co mu bezbłędnie wychodzi po polsku, to KURRRRRA, no Oliwka , no KURRwa!!!! Poza tym to facet wyraźnie ma problem z alkoholem, normalnie nie kontroluje tego i jest agresywny. Dziewczyny poniżej chcą adoptować, smażyć mu naleśniki? Nie kumam
  • 9
  • Odpowiedz
@bystrawoda: Dzięki, że to napisałaś, bo czułam się wyobcowana w swoim odbiorze Maksyma. Chłopak ma problemy z alkoholem, jest po nim agresywny, a nawet na trzeźwo próbuje zdominować partnerkę i narzucić jej swoją wolę. Dla mnie absolutnie nieakceptowalne.
  • Odpowiedz
@bystrawoda: mnie się podoba w nim to, że nadal widzę w nim uczestnika, który ma szanse wylecieć dyscyplinarnie z programu za jakieś pijackie mordobicie. Tylko on rokuje w tej kwestii. (ʘʘ)
Wiem, że to głupie, ale ten program do tej pory był tak nudny, że czekałam cały czas na jakieś grubsze akcje i potencjał dostrzegam wyłącznie w Maksymie
  • Odpowiedz