Wpis z mikrobloga

@Gaviota97: pytanie dlaczego carlos alberto na lawce?! lepszy od 3 Twoich obroncow (poza carlosem) / a odnosnie pytania najbardziej przydalby Ci sie jakis szybki skrzydlowy za ronaldhino (al owairan?)
@krzychu_kadetem_tera: Keane gra w tej formacji jako ŚPD i nawet sobie tam radzi, ale z tego też powodu rozważam właśnie Gullita. Do tego Zidane ustawiony jest jako taki typowy ŚP i jest trochę tu, trochę tu, powiedziałbym że trzyma się trochę mocniej defensywy i w tym duecie nie jest źle
@starydziad: Dlatego, że dostałem ostatnio Nestę z paczki z gwarantowaną ikoną i według mnie jest lepszy. Testowałem wszystkie kombinacje duetów z tego trójkąta Lucio, Capita i Nesta. Carlos alberto ma na pewno lepsze tempo, ale Nesta ma dużo lepszą budowę ciała, jest wyższy i bardziej masywny, nie daje się przepchnąć. Do tego potrafi dużo lepiej doskoczyć do napastnika i mimo że na karcie ma chyba 80 tempa, to odczuwalne jest dużo
@nevervinte: Tak jak odpisywałem wyżej - lepiej niż Carlosem Alberto, ustawia się dużo lepiej od niego, fajnie doskakuje do napastników, w walce bark w bark wygrywa większość pojedynków. Tempo odczuwalne wyższe niż to wyglądana karcie (80), choć niższe niż u Capity. Wzrost ok, dobrze wyskakuje i walczy o piłki. Aktualna cena jak na rynku wg futbina 560k wydaje mi się w sam raz - dokładnie tyle jest wg mnie warty (chociaż