Wpis z mikrobloga

@sentence7: mnie ten johny dał na czarno #!$%@? wie za co xD a chciałem mu odpisać we wpisie poniżej że to nie jest kanał tucznika, tylko mariusza, do maila którego tucznik zmienił passy na początku kwietnia, a moderatorom z discorda udało się odzyskać dostęp dzięki czemu są donaty z blikiem
no niestety, jest jak jest, dzieci na discordzie ale przynajmniej ktoś to ogarnia i jest stream
mogliby po prostu nie ingerować
Chciałbym tylko dodac, że to ''dzieci'' i ''oskarki'' z discorda to większość wykopków, które mogą dać upust swoim wynaturzeniom, za które normalnie zostaliby tu zbanowani. W końcu co chwilę są tu pytania ''a dajcie linka do discorda, dajcie linka. Owszem, modzi też robią cyrk i wiochę jak z głupimi teksami i dźwiękami czy zabawą z modulatorami głosu co jest akurat żenujące, ale przynajmniej leci stream.
@hawajz: aha to już rozumiem, bo wytknąłem im hipokryzję za krytykowanie cenzury xD
krytykowali cenzurę moderatorów żeby uniknąć bana, więc zgłosili kanał i sami go zbanowali, a potem pokasowali mi komentarze xD
nie wiem skąd się urwali ale to po prostu nie ma sensu, na trolling też to nie wygląda bo argumentują to swoją śmieszną logiką, zamiast wprost powiedzieć że robią to dla bólu dupy to myślą że walczą z wykopem
@hehehead: dokładnie to samo temu pajacowi napisałem, chłop jest równie bystry co tucznik, więc jedyne co mógł zrobić to przyznać mi rację dodając do czarnej listy xD