Wpis z mikrobloga

@barkazy toney, Fred, cahill, havertz, matip, gomez, reszta się trafiła.
Bellingham i Mavididi mają jeszcze kontrakt na 74 mecze, z ławki mogę sprzedać jeszcze Nuneza i Paulinho, a aktualnie mam 11,5k monet, dziś pewnie znów trochę męczy przegram to będę mieć z 20k.
@Nexiu: ogarnij zadania i pkt przelomowe jakie możesz zrobić w squad battles np. 100 finezyjnych goli, możesz to zrobić na najniższym poziomie to szybko pójdzie a za to masz spoko paczkę.
Powinno być jeszcze zadanie z draftami, tam za wygranie meczów w drafcie nawet offline masz jakichś zawodników, jeśli dobrze pamiętam to Dudka i Ledleya Kinga, którzy by Ci pasowali do składu, to też możesz zrobić na najniższym poziomie.
W SBC
@barkazy: Dzięki za porady z draftem miałem trzy żetony, dwa już zakończyłem (offline) na 1 i drugim poziomie trudności, ale to nie trafił się ten dudek ani king, ale sprzedałem zawodników z paczki i troche golda się uzbierało, dokończę sobie dziś SB żeby mieć wszystkie 40/40 meczy i spróbuje drafta na 3 poziomie trudności, tj. Nowicjuszu
@Nexiu: Dudek chyba był jednak wcześniej ale z tego co widzę to za zagranie 10 meczów w drafcie jest do odebrania Ledley King i po drodze też kilku zawodników. Tylko obczaj to zadanie bo jeśli dobrze widzę kończy się jutro o 19
@barkazy Dudek mi się trafił niewymienny w paczce jakiś, a Kinga dostałem przy okazji, dzięki wielkie za porady, będę próbować jutro swoich sił, a jak dalej źle pójdzie to spróbuję inna formacje albo wytyczne.
Powoli skład zaczyna jakoś wyglądać, a na koncie też już jest 45k monet
@Nexiu: zmień formacje na 442 i zamiast Havertza i tego informa daj chociażby rashforda i antonego. Boki obrony też do wymiany i ten ziomek obok Freda, za niego może być cahill jak mu zmienisz pozycje