Wpis z mikrobloga

@wieszjo: JEDEN (nie 5 topowych influenserów) Friz potrafił w niecałą dobre zdobyć 2 miliony wiewsów czasami nawet 3 w niecałą dobe i nie potrzebował przy tym robić głośnej akcji marketingowej i wszyscy topowi comentary w Polsce o jego zapowiedziach filmow, projektow nie mówili robiąc jego filmom rozgłos (teraz juz tak robia, wczesniej nie). Tak, te wyświetlenia to porażka. Już dawno conajmniej powinni mieć tam 3 miliony wyświetleń, a po takim czasie
@ElMurano: Było by trochę racji w tym co napisałeś ale sami powiedzieli że wrzucili film bez możliwości zarabiania, a ja wiadomo yt bardzo ogranicza zasięgi na filmach które nie zarabiają.
@wieszjo: to ich decyzja i ponoszą z tego takie konsekwencje a nie inne, nikt im tego nie kazal. Projekt jest porażką, co nawet oni nie wprost przyznali tłumacząc się z tego czemu tak, czemu siak, a czemu srak zrobili XD
@ElMurano: Ja sam jestem rozczarowany ale jeśli będą trzymać 800-700k na odcinek to imo to będzie całkiem spoko wynik. To że nie przebiją Friza nie znaczy że to słaby wynik.