Wpis z mikrobloga

Zacząłem sobie ostatnio pisać z jedną pOlką tyle że dużo starszą ode mnie, a co mi tam, za pisanie nie karają. Zdania jakieś złożone z 2-3 wyrazów itp.
Myślałem że baby po 40 są już jakieś rozsądniejsze, ale okaz na który trafiłem spowodował u mnie posklejanie styków, jakieś ustawianie co tydzień innego typa na status w związku. Wielka miłość i inne głupoty.
Zasypywanie mnie wiadomościami z serduszkami. No ja #!$%@? jakby mózg 13 latki zamknięty w starym opakowaniu.
Czy wszystkie baby są takie- nie. Po prostu jakoś takie przyciągam, ale że nie angażuję się emocjonalnie to mam w to #!$%@?.
#zwiazki #samotnosc #przemyslenia #logikarozowychpaskow
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@Redbulltabak: @iamNadia Bardziej to mnie to zawsze fascynowało jak patrzyłem na te stare 50-60 letnie grażyny i wąsate janusze z bębnem piwnym, czy taki stary człowiek ma jakąś samokrytykę, nie wiem rozsądek i samoświadomość, czy po prostu umysł zatrzymał się na pewnym etapie a powłoka ulega naturalnej biodegradacji.
Wychodzi na to, że raczej to drugie.
  • Odpowiedz
@szoloda przecież 90% Polaków ma problem z poprawną pisownią naprostszych wyrazów, a co dopiero z budową pełnych zdań. Ostatnio popularnym #!$%@? jest pomijanie znaków diakrytycznych.
  • Odpowiedz