Wpis z mikrobloga

#niemiecki z #fischl

Można twierdzić, że to po prostu mała Amy która Niemieckiego się nie uczyła a kilka słówek zapamiętała jako tako z książki o księżniczce Fischl i to by nawet miało sens.

Mnie ciekawi bardziej czy jest w grze choć jeden voice actor postaci z Mondstadt który choć raz wypowiedział nazwę tego regionu poprawnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#genshinimpact
josedra52 - #niemiecki z #fischl 

Można twierdzić, że to po prostu mała Amy która Ni...
  • 3
@josedra52: ja w ogóle miałem długo problem z zapamiętaniem immernachtreich i prinzessin der verurteilung, ale po eventach z golden apple archipelago v2 mi się utrwaliło XD

I sobie zawsze to wymawiam z niemieckim akcentem XD

Tera jeszcze fajnie jakby dali więcej eventów/story w sumeru z tymi darshanami (dashranami?), bo ni #!$%@? nie mogę zapamiętać nazw, a już czym się który zajmuje to w ogóle.

Khashrevar? Amurta? I już z głowy nie
  • 3
golden apple archipelago v2


@PiersKurczaka: Muszę sobie znaleźć jakąś spoko playlistę ze wszystkimi questami z eventów od premiery do 3,4 bo dopiero wtedy zacząłem grać. Szkoda, że Mihoyo nie daje możliwości odblokowania takich questów za te kluczyki zbierane w daily. Mogliby nawet za jeden quest brać 3 kluczyki, nie obraziłbym się gdyby była chociaż taka opcja. ( ͡° ʖ̯ ͡°)