Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #allegro #diy #remont Wieszam TV, pod tynkiem kanał 60x40 PCV. Będę wiercił koronką 40-50mm. Aby zabezpieczyć tynk chciałbym wstawić potem tulejkę z kryzą - taką osłonkę ale za nic na świecie nie znajduję.
Poszukiwana plastikowa, biała rozeta maskująca 40-50mm coś jak to na dole. Rurki do klim przez ścianę są za szerokie. Nie mam drukarki 3D. Musi być płaskie a nie jakieś jak do rur kanalizacyjnych - są ściętym stożkiem.
Pobierz marsjanin2012 - #remontujzwykopem #allegro #diy #remont Wieszam TV, pod tynkiem kanał...
źródło: kryza
  • 6
@strikingsurface: dzieki znalazlem takie w szafie, 60mm ale jak sa mniejsze to wyglada na idealne. Ale na 1 ogien pojdzie grunt jakby sie sypalo to wloze to. Najgorzej ze nie wiem gdzie jest idealny srodek tego kanalu :( zdjecie z budowy sie zgubilo... mam dziurke pilot i opaska do kabli "macam" ale kamera "sneak" tez jest na usb i nadal nie umiem okreslic ze 100% czy "tu" jest centrum, 60mm kanal
@strikingsurface: w drugim pokoju zrobilem to madrze, scialem puszke tak ze kanal 60mm (tez sciety otwornica) idealnie wchodzi w puszke od gory. Efekt? Kable wychodza przez ramke - puszke, nie ma potrzeby na dole nic wiercic i wyglada to najlepiej. A ogolnie kable powinny byc w srodku rury pod tynkiem a na dole juz nic, bo po co.