Wpis z mikrobloga

Która rewitalizacja najfajniejsza? Uzasadnijcie w komentarzach wasze spostrzeżenia

Dawno mnie nie było, ale odwiedziłem wszystko i moje spojrzenie:
1) Koszyki - pierwsza taka rewitalizacja, warwsiawiakom uderzyło do głowy, szybko stało się miejscem nieuzasadnionego lansu (faceci w garniakach, laski w szpilkach) i tak zostało: daję 4/10 za sztywną atmosferę, rewitalizacja dość generyczna, ale miejscówki z żarciem ok
2) Elektrownia Powiśle - blisko wisły, fajne sklepy, wyluzowany foodcourt, ale brakuje restauracji z obsługą - daję 6,5/10
3) Browary Warszawskie - fajne smaczki, fajne restauracje (np. grecka), foodcourt niestety ukryty razem z najfajniejszym placem, a w reszcie przeważa klimat biurowy, część przestrzeni wygląda jak patio biurowca - daję 7/10
4) Fabryka Norblina - część handlowa porażka, ale chyba najfajniejszy foodcourt z dużym wyborem, luźną atmosferą, częścią z koncertami, kinem - do tego miłe uliczki i maszyny - daję 8/10

Co ciekawe w tych dwóch ostatnich prawie sami obcokrajowcy mówiący po angielsku xD O co chodzi?

Coś pominąłem? Jest jeszcze chyba Koneser, ale tam się nie wybrałem jeszcze

#warszawa

Co najlepsze

  • Hala Koszyki 13.0% (3)
  • Elektrownia Powiśle 21.7% (5)
  • Browary Warszawskie 13.0% (3)
  • Fabryka Norblina 52.2% (12)

Oddanych głosów: 23

  • 3
koszyki - totalnie zabicie miejsca na rzecz zrobienia jednego wielkiego foodcourtu gdzie potem i tak sie idzie w kierunku centrum, jedzenie małe i drogie, jeden bar z olbrzymią kolejką, plus za sklep w podziemiu
elektrownia - chyba najlepsze z tych wszystkich, kompleksowo zrobione centrum handlowe z zachowaniem reliktów przeszłości, duzo miejsc do siedzenia, sklepy całkiem okej i różne eventy robione
browary dla mnie totalnie bez wyrazu. Na dole mały placyk, 3 knajpy