Wpis z mikrobloga

Mirki, wymieniłem dziś apple watch na #garmin forerunner 255. 1.5h temu odpaliłem go do pierwszej konfiguracji i już spadło 8% baterii. Podobno w trybie smartwatcha miał trzymać 14 dni. On na początku sobie wszystko ustawia, synchronizuje itp, i później bateria się stabilizuje?
  • 3
@RoundStic: 14 dni w trybie smartwatcha można włożyć między bajki. Ja mam Fenixa 7, który ma niby wytrzymać 28dni podczas gdy 14dni bez tego trybu przy 3-4x treningach w tygodniu można uznać za sukces. Pamiętaj, że słowo klucz w Garminach to „tryb smartwatcha” co nie oznacza nic innego jak namiastka smartwatcha. Garminy to sportwatche, a nie smartwatche. Dlatego ja całkowicie ignoruję ten tryb bo po prostu szkoda baterii i nerwów
@RoundStic: różowa teraz 3 raz będzie reklamować swojego 255 w przeciągu pół roku (2 razy wymieniany na nowy). Ten model ma dość znany problem z drenażem baterii (na forum Garmin i reedicie duże wątki są o tym). Podobno jakaś aktualizacja to zrypała, a Garmin umywa ręce
  • 0
@szklarnik: to u mnie już się ustabilizowało. Pierwszy dzień sporo zeszło, przez wstępną konfigurację, synchronizację, pobieranie updatów itp. Od tamtej pory logowałem codziennie ok 1h aktywności z GPS, do tego 5h roweru i dziś mam jeszcze 30%, więc spoko