Wpis z mikrobloga

@Nateusz1: Stosowali go od początku, duże sukcesy na południu to były przez nawałę artyleryjską o czym wspominał rusek co atakował z tamtego kierunku a później wypowiedział kontrakt (nie wiem czy teraz jest na zachodzie, w pierdlu czy na front go ponownie wrzucili). Zużycie amunicji artyleryjskiej w marcu 2022 było większe niż obecne (front dużo szerszy więc miejscami mogło być spokojniej) a największe w okresie walk o Sewierodonieck, gdzie jak niektórzy wyliczali,
@error101: Czy ja wiem czy od samego początku? Gdy chcieli szybko zająć Kijów i inne miasta to chyba nie torowali sobie drogi ostrzałem artylerii, tylko po prostu jechali na pałe w tych kolumnach.
@Nateusz1: Torowali sobie przed atakiem. Najpierw była nawała artyleryjska, dopiero potem ruszały siły pancerne. W taki sposób ruscy dotarli w ogóle do Kijowa. Ukraińcy bronili się od samej granicy i właśnie tam ich pozycje zniszczyła artyleria. Nawet Wolski tłumaczył, że to nie była genialna taktyka Ukraińców na wpuszczanie głęboko rusków tylko ruscy zasypali ich artylerią na liniach obrony przy granicy i przebili czołgami i zmechem. Następnie zamiast poczekać na artylerię i