Wpis z mikrobloga

@robertkk: taguj. Im więcej osób to zobaczy i poczyta wasze komentarze tym lepiej :)
@Hieronim_Berelek dokładnie mordko wyśmiewanie, ale widzę, że nadal nie zrozumiałeś i widzisz tylko menela na zdjęciu, a nie raz słyszałem w Polsce słowa „Chwała Ukrainie” od chłopaków w dresie i piliśmy zdrowie. To też menele?
@nozyczkisieodezwa: o nas ? Czyli o kim?

Koleś siedzi w Chicago… patrzą na jego look już dosyć długo.
Byłeś Pan kiedyś w Chicago?
Ja znam kogoś kto był ;)
Sam też tam bywałem i znajomość realiów Polski itd jest porównywalna do 8 latków.
Ostatnio jak byłem w grudniu to mi jedna „Polka” odradzała powrót do kraju bo mnie w kamasze wezmą i wyślą na Ukrainę walczyć ;)
To jednak nie jest
Bardzo fajnie jako ukrainiec naśmiewać się z polaków i słów „Chwała Wielkiej Polsce”. Jedni wyśmiewają, a drudzy za takie słowa zabijają. Ważne, żeby zdusić w zarodku.


@nozyczkisieodezwa: jak widzę takie wpisy to mam nadzieję że to trolling.
Czujesz różnicę między żołnierzem AK rozstrzeliwanym przez Niemców, który przed smiercią krzyczy "niech żyje wolna Polska", a tym siermiężnym Januszem ze zdjęcia, który żyje sobie spokojnie w USA?
@NieBendePrasowac: no pewnie, że czuje różnicę to trzeba powiedzieć ukraińcom mieszkającym np. w Warszawie, że nie wypada mówić Chwała Ukrainie bo przecież żyją sobie spokojnie w Polsce i nie są rozstrzeliwani przez Rosjan no nie?
Jeszcze od meneli zwyzywać jak zrobił to @Hieronim_Berelek

Janusz z wąsem z USA może tak samo mówić o Wolnej Polsce jak murzyn z Afryki i rozstrzeliwany żołnierz AK i nie jest to powód do wyśmiewania kogokolwiek