Wpis z mikrobloga

Gorzkie żale...
To jest zwyczajnie dramat.
Przykłady mógłbym wrzucać do wieczora, ale to co oni wymyślili w okolicach office/onedrive/sharepoint + miks kont prywatnych i służbowych na jednym kompie...staram się to zrozumieć (nie że pierwszy raz mam styczność...za każdym razem łudzę się że może coś poprawili), ale logika tworzenia folderów i synchronizacji była chyba robiona przez jakiegoś ułomnego...
@jakis_login: jak mnie niesamowicie denerwuje, że w onedrive nie mogę synchronizować konkretnych katalogów z komputera, tylko ten jeden konkretny i trzeba robić jakieś bypassy z linkowaniem katalogów.
Albo kiedyś faktycznie, logowanie do służbowego konta w Edge wymusiło mi dodanie konta do systemu (zazwyczaj pytał, co i tak wkurza) i musiałem usuwać ręcznie powiązanie kont. Ogólnie nie mam z nimi problemów, ale czasem są takie mankamenty, że...
@szuwarek-mini: znaczy, da się zsynchronizować katalog Dokumenty, Obrazy i Pulpit. Ma to w sumie sens poniekąd. Ja mam zrobioną synchronizację w ten sposób, że po prostu wrzuciłem sobie do OneDrive katalog który chcę synchronizować i mam go dostępnego na PC z poziomu OD. Czyli od drugiej strony :) Nie przeszkadza mi to, nauczyłem się z tym żyć, ale tak - to może być upierdliwe :)

Generalnie MS zawsze pyta, czy tylko
@jakis_login: Tak, o pulpicie, dokumentach, obrazach wiem. Zależało mi jednak na czymś więcej, ale też nauczyłem się z tym żyć :).
Mam często używane 3 konta MS, a mniej używanych pewnie ciut więcej. Logowanie z dodatkowego konta zawsze było ostrzegane monitem o ewentualnym dodaniem konta do systemu, a tym samym niewylogowywanie z aplikacji. No ten jeden raz nie zapytał i narobił mi bałaganu :D. Tak bywa. Ogólnie nie mam się do