Wpis z mikrobloga

Czy jest jakaś organizacja, strona lub stowarzyszenie przez które mogę zadać pytanie do polityka? Interesuje mnie temat jak Konfederacja widzi sferę budżetowa, gdyby udało im się objąć władze. Ciągle tylko słyszę, że wprowadza ulgi dla przedsiębiorców, obniża podatki itd., ale chyba zapomnieli, że w Polsce jest mnóstwo osób pracujących w budżetówce, typu Nauczyciele, Strażacy, Policjanci, Żołnierze itd. Co im proponuję Konfederacja i jaki ma na nich plan? Jakby nie było Ci ludzie odpowiadają za istotne kwestie, takie jak edukacja i bezpieczeństwo, więc chętnie posłuchałbym co mają do powiedzenia liderzy typu Mentzen czy Bosak.
#kiciochpyta #pytanie #konfederacja #mentzen #polityka #bosak #wybory
  • 9
via Android
  • 0
@Latarenko Tak, tylko, że takie Q&A przeprowadzane jest stosunkowo rzadko i też pisze mnóstwo ludzi, więc ciężko będzie się wbić, żeby akurat odpowiedział na moje pytanie. Wolałbym coś na zasadzie, że wysyłam maila i on na niego odpowiada.
@Nanuno: Chłopie, czego ty oczekujesz? Przecież rolą tej partyjki jest tylko i wyłącznie poszerzenie możliwosci działania i lepszego życia wszelakiej maści Januszów biznesu. To ich reprezentacja i to reprezentacja, w którą sprytnie zaprzęgnięto jako konia pociągowego nie tyle samych Januszów, co wannabe Januszów, gówniarzy, którym się wydaje, że mają z nimi coś wspólnego. Poza tym resztę dziedzin życia ten twór polityczny ma głęboko w dupie.
@Nanuno: możesz jeszcze próbować dorwać mentzena w jego pubie w porze obiadowej lub poczekać na okres wakacyjny i wykorzystać spotkania pt piwo z mentzenem
@karakanjaroslaw: Jeżeli nie rozumiesz gdzie minusy i chcesz zobaczyć gdzie się znajdują, podpowiedz swojemu plastusiowemu guru żeby zaczął wprost reklamować waszą gównopartyjkę jako reprezentację prywaciarzy, a nie jak jakaś #!$%@? kręcił, maskował, owijał w bawełnę, wymigiwał się od odwiedzi, zawoalowywał prawdziwe zamiary i przekierowywał uwagę na inne tematy. Wtedy ludzie dadzą ci odpowiedź na pytanie o minusy.
Konfederacja widzi sferę budżetowa, gdyby udało im się objąć władze.


@Nanuno: aborcja nielegalna, masz zapierdzielac do kosciola i robic u memcena za 3000 brutto, czego nie rozumiesz