Wpis z mikrobloga

Hej, Mirki z #rolki w #rzeszow - pytanko, gdzie znajdę taki większy plac do poćwiczenia? Poziom raczej początkujący. Chciałbym żeby było dość równo, możliwie dużo miejsca i bez dużego ruchu? Nie chodzi o ścieżki rowerowe.
  • 28
@Dyspenseria: masz na myśli jakieś konkretne przedmieścia? bo nie wiem gdzie trafię na takie w miarę równe, np. przy autostradzie?

@44Bw4jKocK to brzmi spoko, tam nie byłem, dzięki!

@kilo-bravo też o tym myślałem, ale trochę tam aut jeździ i mam kawałek z projektanta, ale może spróbuję :D

@Endriu_ już sobie radzę z małymi górkami, T stop raczej ogarniam, hamulec jeszcze mam ale już mało używam, chcę poćwiczyć przekładanki, początki jazdy tyłem
@adrian1207: na przedmieściach to ja praktycznie nigdy policji nie widziałem. Najlepiej wybrać osiedle z asfaltem bez drogi przelotowej. Tyle żeby jeździli tylko mieszkańcy.

Pochodzę z takiego osiedla tylko no inne miasto i tam jakby policja nie zagląda, a jak ktoś na rolkach jeździ to w dupie to mają w takim miejscu.
@adrian1207: raz piliśmy i paliliśmy weed na rolkach i ktoś zadzwonił na policję bo grupka obok była głosno, to kazali zabrać puszki i pojechać w inne miejsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bo yo jedno piwko w puszcze to 1 stopień do przeszkodzenia. Przy 4 to już wysoko trzeba skakać. To jeszcze jak młody i głupi byłem, ale zawsze w kasku!
już sobie radzę z małymi górkami, T stop raczej ogarniam, hamulec jeszcze mam ale już mało używam, chcę poćwiczyć przekładanki, początki jazdy tyłem - to mój pierwszy rok rolek, ale dużo jeździłem na łyżwach, niestety lodowiska w Rzeszowie się nie dorobiliśmy, więc zakupiłem MF500 i się uczę


@adrian1207: no to jak cholera początkujący - ja po sezonie (nie jakiegoś znowu regularnego) jeżdżenia miewam problemy z zatrzymywaniem się na płaskim ;D
@Endriu_ na rolkach byłem do tej pory z 6-7 razy, więc początkujący, ale na łyżwach takie rzeczy jak skoki i jazda przekładanką tyłem były dla mnie już normą, wiec dużo szybciej mi idzie nauka, nie zrażaj się :D
@44Bw4jKocK: @#!$%@? @kilo-bravo przejechałem dzisiaj wszystkie trzy miejsca, nowa Dołowa ma strasznie nierówny asfalt, pod mostem zamkowym troszkę mały ten placyk, choć gładki jak stół, ale chyba WSK mi jakoś podpasował najbardziej, zastanawiam się tylko czy nikt się nie przywali jak będę sobie po nim jeździł w godzinach zamknięcia dla samochodów? :D