Wpis z mikrobloga

Tucznikovich jest głupi, ale nie aż tak jak się tutaj niektórym wydaje. Danił wie o dzieciaku, Goha wie o dzieciaku, pewnie większość osób koło nich o tym dziecku wie.

Dlaczego więc pali jana, że "ktoś oczernia Nikolke", "będziemy to wyjaśniać", "wspieram moją dzielną" i inne takie gówno...

Ewentualne przyznanie się Nikoli do tego, że zamiast opiekować się dzieckiem to robi karierę u boku Knura Toruńskiego i ma wyje.bane jajca na swoje potomstwo mogło by rozwścieczyć ich główny elektorat, czyli tzw. "madki 500+".

Danił chcę właśnie na tym targecie budować swoje przyszłe zasięgi dlatego zdecydowali się na maxa palić Jana. Dlatego nawet jak ktoś udostępni więcej zdjęć/filmów Nikoli z dzieckiem to będą one szybko zdejmowane (przecież oni nie siedzą na wykopie xd), a jeśli przetrwają to będą szli w zaparte, że to nie jej dziecko albo będą omijać ten temat na maxa.

IQ ich aktualnego elektoratu jest zdecydowanie dwucyfrowe i mam na myśli te dolne granice. Matki szybko zapomną, a nawet dołączą do narracji oblężonej twierdzy i będą tapowały jeszcze mocniej.

Znam takie psychiczne laski jak Nikola, które z łatwością wypierają z pamięci, że mają dziecko. Dla nich to tak łatwe jak dla nas splunąć. To, że płakała ostatnio to pewnie dlatego, że znowu będzie musiała walczyć o obronę wizerunku na tiktoku, a nie z powodu tęsknoty za dzieckiem.

Przecież to co zrobili dzisiaj to jest bezczelne obrażanie inteligencji ludzi, którzy ich śledzą xD na nas wykopków ta manipulacja nie działa, ale ich target pewnie to łyknie po same kule.

#danielmagical #patostreamy
  • 9
@Mike_Oxmaul: bardzo ładnie wyjaśnione, ja tam jestem jeszcze zdania że ona jest po prostu „aktorka”(zanim zdjeli ich z yt to mówił że będzie casting na nowych aktorów) i bierze za to pieniądze, bo trudno mi sobie wyobrazić, że ktoś takie cyrki #!$%@?.
@pjf_: również biorę to pod uwagę.

Chociaż największe prawdopodobieństwo widzę w tym, że oni nawzajem są ze sobą dla zwiększania zasięgów i dla hajsu.

Sypiają ze sobą, więc Tucznik może wyżyć swoją niedorozwiniętą seksualną frustrację i podbić wyświetlenia nową aktorką, a Nikola jako osoba psychiczna nawet nie brzydzi się brać do buzi jego brudnego fifloka, bo prędzej czy później wie, że jej się to opłaci.
@Mike_Oxmaul: dokładnie transakcja wiązana???????????? szkoda tylko że oglądając to gówno sam nabijam im popularność. Tak samo z Mariuszem(teraz ma przerwe a tu taka aferka) wiadomo kto tym zawiaduje.
Nikola jako osoba psychiczna nawet nie brzydzi się brać do buzi jego brudnego fifloka, bo prędzej czy później wie, że jej się to opłaci.


@Mike_Oxmaul: Skąd wiadomo, że bierze do paszczy? Może w grę wchodzą tylko miejsca intymne?