Wpis z mikrobloga

@xardus112 normicy mają neutralny stosunek do przegrywów. jak już coś to razi ich u przegrywów wycofanie społeczne, fobie, brak social skilli, trudności w kontaktach międzyludzkich
@Vedar: To jest klasyczny argument normictwa, tymczasem siła potrzeby utylizacji słabszych jest w normiku silniejsza niż myślenie, normik jest w stanie nawet poświęcić swoją przyszłość i swoje tutejsze sprawy żeby zutylizować słabe geny.
Np. ja już przeżyłem dwa zamachy na moje życie od ludzi których nigdy na oczy nie widziałem
@xardus112: Nie powiem jak mnie nazywano, ale miałem w to wyjechane i bez najmniejszych strat przeżyłem, a jak zobaczę tego #!$%@? w przyszłym liceum to go będę na********* po mordzie.
@xardus112: To jest proste. Nie chcesz patrzeć na coś co jest brzydkie. Chcesz patrzeć na rzeczy ładne, harmonijne, symetryczne, sprawiające przyjemność.
Nie są ci potrzebne rzeczy brzydkie.
Twoja twarz jest brzydka, patrzenie na twoją twarz nie sprawia przyjemności. To po co ktoś miałby chcieć na ciebie patrzeć, mieć cię w swoim towarzystwie?
Tam geny nie geny, zwyczajnie każdy chce się otaczać rzeczami ładnymi, sprawiającymi przyjemność.
To jest naprawdę proste.
@look997: No ja na przykład nie chcę pracować, nie sprawia mi to przyjemności. To nie znaczy że wchodzę do roboty z karabinem i rozstrzeliwuję wszystkich bo mi się nie podoba, albo utylizuję szefa bo go nie lubię i nie potrafię nad tym zapanować.
Tu chodzi o więcej niż brzydotę, tu chodzi o geny
@xardus112: Nie wiem o czym ty tutaj wypisujesz.
Ja mówię że ktoś nie ma przyjemności być w towarzystwie brzydoka, to unika na ile może.
Estetyka, pozytywne skojarzenia.
@look997: A ja mówię o utylizacji genów i gardzenie kimś, przemoc wobec przegrywa i agresja.
Jest róznica pomiędzy unikaniem kogoś kto jest brzydki ale nagminne tępienie przegrywa
@xardus112: No tępienie zawsze rozumiałem tak, że oni chcą żebyś usunął się w cień, żeby ciebie nie było w pobliżu. Nie chcą cię widzieć i tyle.
Dopóki jesteś niedaleko, to czują się krzywdzeni będąc zmuszeni do patrzenia na ciebie, i się na tobie mszczą, bo to ty jesteś źródłem tego nieprzyjemnego uczucia obrzydzenia.
Jesteś jak odcisk na stopie, który ich uwiera.
@RudyZibi: Nie ma w dupie, inaczej nie spędzali by większość czasu ich #!$%@?ąc i starając się ich zutylizować.
Widać to chociażby po tym jak co chwilę przychodzi jakiś normik na święty tag i zaczyna pisać wysrywy o tym jakie to przegrywy są złe
No to tak samo jak ja się mszczę na normikach, bo są źródłem moich nieprzyjemnych odczuć. I takie jest życie


@xardus112: Ja nie bronię normików, tylko przedstawiam to tak jak jest.
Jest wtedy łatwiejsze do zrozumienia.