Wpis z mikrobloga

właśnie zakończył się mój 5 letni związek. mam 30 lat.skonczylem z imprezowaniem, piciem ćpaniem. chciałem się ustatkować ożenić i mieć już dziecko. jak w tych czasach i gdzie znaleźć kogoś wartościowego oprócz tindera albo Badoo bo to bazar z żywym towarem. pracuje dosyć dużo żeby chodzić do miejsca gdzie mogę kogoś poznać. wydaję mi sie,że co nieco mam do zaoferowania ale problem w tym,że brak w moim marnym obrębie zamieszkania. lata lecą,a chce coś zrobić ze swoim zyciem. chciałbym bez śmieszkowania byście doradzili jakieś drobne wskazówki jak zacząć bo od zawwze miałem problem z kontaktami z kobietami,teraz trochę lepiej tylko gdzie takie znaleźć? #kiciochpyta
  • 12
tylko rozwódki i panny z dzieckiem.


@sberatel: 30 latki? Większość, ale bez przesady. Dopiero przebierając wśród 35-40 latek można tak uogólniać. Po za tym, kto koło 30 celuje równolatki namiast 3-4 lata młodsze.

@Psajkoman: kursy bądź szkoły policealne, czasem sa darmowe kierunki. w 80% uczęszczają tam kobiety i to w różnym wieku. Zazwyczaj chyba tylko towarzysko i by poszerzyć czymkolwiek cv
@sberatel dorośniesz zrozumiesz,że samotne matki albo rozwódki też mogą dać Ci poczucie szczęścia,mam kilku znajomych co przygarnęli matki z dziećmi i są szczęśliwi nie bądź ignorantem @MacronT1000 dokładnie w taki przedział chciałbym kierować,ale to już laski po studiach, pracujące więc nie wiem,#!$%@? trochę w mięsnym pytać się jakiejś laski po ile ta kiełba a po chwili ale ma Pani ładny uśmiech zapiszę mi pani swój nr. na papierze po podwawelskiej? stalkowanie na
#!$%@? trochę w mięsnym pytać się jakiejś laski


@Psajkoman:
no to właśnie o ile masz wygospodarować trochę czasu w weekend to darmowe kursy itp są dobrym rozwiązaniem by mieć regularny kontakt z określonymi kobietami i móc je stopniowo poznawać zamiast robić od razy końskie zaloty. A i to nie jest pozbawione sensu, trzeba poprostu przywyknąć do tego że zawsze odwalisz coś, co dla drugiej strony faktycznie będzie w takim podrywie krindżowe.
@zbrodnia_i_kawa prozaiczny powód, doszły mnie słuchy że ma tindera, urwałem kontakt na 2tyg po czym spotkaliśmy sie pokazałem jej jakie ja miałem zamiary wobec niej, zdjęcie pierścionka zar czynowego. standardowe teksty w takim przypadku "zostańmy przyjaciółmi" the end