Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: jak nie przestaniesz tu tego kinskiego gówna pokazywać to napisze do kińskiej ambasady żeby w kraju zrobili co z dupy jesień średniowiecza... napisze ze rozpowszechniasz prawdę o tienanmen w naszym kraju... pytasz o dowody, znajdą się
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: na dzień dzisiejszy jeszcze myślę, że trzeba być niebywałym optymistą żeby jeździć chińskim samochodem (zwłaszcza samochodem elektrycznym) i nie lękać się śmierci. Ewentualnie na prawdę nie lękać się śmierci.

Zderzał ktoś to to w ramach testów? Z w pełni naładowaną baterią? Jest opcja bezpiecznego zatrzymania auta w przypadku gdyby w oprogramowaniu był błąd i zaczęło przyśpieszać w niekontrolowany sposób? Są jakieś statystyki ile samochodów sprzedano, ile uległo samozapłonowi?

Auta
  • Odpowiedz
obowiązująca w Chinach. Jest dużo bardziej optymistyczna.


@PiotrFr: xD

Nie, to jest zwyczajne kłamstwo. Wszystko co przychodzi z chin to gówno, tandeta i kłamstwa
  • Odpowiedz
Wszystko co przychodzi z chin to gówno, tandeta i kłamstwa


@cwlmod: w zasadzie to jest krótkie i dosadne podsumowanie rzeczywistości. O ile wieszający się telefon czy oprogramowanie z wyciekami pamięci można jeszcze przeżyć, to tandetne samochody już niekoniecznie - dosłownie i w przenośni.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: ale żeby nie było, też nie jestem zwolennikiem chińskich aut (innych rzeczy też nie bardzo). Nie dlatego, że są złe, bo nie są, tylko ze względów politycznych/gospodarczych
  • Odpowiedz
  • 5
@PiotrFr: najważniejsze że w przeciwieństwie do tej bandy rozhisteryzowanych półgłówków, nie zaklinasz rzeczywistości i potrafisz się kulturalnie wypowiedzieć co bardzo szanuje, pzdr
  • Odpowiedz
@PiotrFr: no to nieźle, przynajmniej w kwestiach bezpieczeństwa są już dalej niż sądziłem. Akurat ta konstrukcja którą podrzuciłeś faktycznie zachowuje się świetnie przy zderzeniu.

Nie mniej sprawdziłem szybko cenę i rewolucji tutaj nie ma. Parę tys. oszczędności za duże ryzyko zakupu tandety.

zaklinają rzeczywistość i pisząc hejterskie komentarze z chińskich telefonów i komputerów xD


@LuckyStrike: nie trzeba nic zaklinać, kto ma okazję porównać, ten wie. Zresztą, ja nic
  • Odpowiedz
@majk_emigrant:

Parę tys. oszczędności za duże ryzyko zakupu tandety.

To nie tylko parę tysięcy. Chińczycy mają potencjał na wykończenie europejskiego rynku, więc te parę tysięcy wolę dorzucić do czegoś produkowanego u nas. Nawet jeśli byłoby to tej samej jakości
  • Odpowiedz