Wpis z mikrobloga

kolego, gosc zrobil wpis i napisal tekst zgodny z doktryna i wierzeniami.


@PurpleHaze: gość pierdzielnął pierwszy z brzegu slogan powtarzany co roku przez ludzi, którzy często nie wiedza dobrze, w co wierzą, bo nawet biblii nie przeczytali i ich wiara opiera się na tym co ksiądz im z ambony powie, a to często gęsto ma się ni jak do ich wiary. Wielu z tych wierzących nienawidzi żydów nawet nie zdając
  • Odpowiedz
gość pierdzielnął pierwszy z brzegu slogan powtarzany co roku przez ludzi, którzy często nie wiedza dobrze, w co wierzą, bo nawet biblii nie przeczytali i ich wiara opiera się na tym co ksiądz im z ambony powie, a to często gęsto ma się ni jak do ich wiary. Wielu z tych wierzących nienawidzi żydów nawet nie zdając sobie sprawy ze Jezus był też żydem


@MistrzKowalski: no tak pierdzielnal i co z tego, daje to prawo wykopowej tluszczy do wyzywania go, odzegnania od czci i wiary, jakby byl jakims #!$%@? popychadlem?

Reszta to juz twoje projekcje, bo nie znasz opa, tego kim jest jak sie zachowuje i na czym polega jego wiara. Piszesz stereotypy o katolikach i nawet jesli w sporej ilosci wypadkow sa one prawda, nie usprawiedliwiaja atakow, wyzwisk i tego typu
  • Odpowiedz
Chcesz z kims pogadac o wierze, to rozmawiaj jak czlowiek z czowiekiem


@PurpleHaze: próbowałem wielokrotnie, ale wiedza "wierzących" na temat ich wiary jest tak znikoma, że kończyła się po krótkim czasie. Skończyłem już z tym, bo nie ma sensu, teraz tylko się śmieję.
  • Odpowiedz
@madow: to pytanie jest zadane w jakim celu? Żeby mnie zagiąć? Żeby ośmieszyć wiarę chrześcijańską? Bo to nie jest żadna tajemna wiedza i odpowiadali na nie ludzie bardziej kompetentni w tym zakresie. Jesli tak bardzo Cię to ciekawi, wystarczy wyguglować albo zapytać jakiegoś księdza, zamiast randoma na wykopie. Na pewno odpowie ci prostszym językiem ode mnie. Wesołego Alleluja! Jezus żyje :)
  • Odpowiedz
@Boska_Klaudia: ja byłem dziś w kościółku. Nie było nic o PiS, nie było nic o gejach, nie było nic o pedofilii, tak jak nie ma na 95% niedzielnych mszy, które prowadzą normalni księża. Było natomiast o miłości i nadziei. Jeśli wiedzę o tym, o czym mówi się na mszach bierze się z wykopu lub niektórych innych portali, można się zdziwić idąc na mszę. Polecam się przejść i wtedy zobaczysz ma
  • Odpowiedz
Było natomiast o miłości i nadziei. Jeśli wiedzę o tym, o czym mówi się na mszach bierze się z wykopu lub niektórych innych portali, można się zdziwić idąc na mszę.


@Wokawonsky: no tak, dziel i rządź, tylko wasze portale mówią prawdę. Po co tak bronisz tej korporacji?
  • Odpowiedz
@Boska_Klaudia: nie bronię żadnej korporacji, tylko mówię o czym było na mszy. Gdzie tu jest „dzieł i rządź”? Miłość i nadzieja raczej łączy niż dzieli. Polecam zacytować pozostałą część mojego wpisu, gdzie mówiłem, żebyś się przeszedł do kościoła i na własne uszy posłuchał o czym mówią
  • Odpowiedz
Wszystkim wam, zarówno wierzącym jak i niedowierzającym, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt.
Niech ten czas minie wam spokojnie, radośnie i w gronie osób wam najbliższych.
Wesołych świąt!
Alleluja!
  • Odpowiedz
Trzeba uszanować Islam który proponuje śmierć niewiernym?


@MrNeko: Gdyby przyszedl tu chlop w dniu swieta (?) islamskiego, wkleil cos waznego dla jego wyznania i napisal jakies haslo. To rowniez bylbym przeciwny, #!$%@? go na wszystkich frontach, przez jasnie oswieconych.

Gdyby tym haslem bylo: smierc niewiernym - #!$%@? go na rowni z innymi
  • Odpowiedz
  • 0
@Wokawonsky Afiszujesz sie w Internecie że Jesus zmartwychwstał. Zadałem Ci zwyczajne pytanie a Ty twierdzisz że Cie atakuję.

Upominasz mnie ze nie należy pytać przypadkowych osób o religioznawstwo, to tylko wykop mogłeś już wyrazić swoje osobiste zdanie.

Moje zdanie jest takie ze katolicy w 90% nie wiedzą w co wierzą. Bo prawie wszyscy nie przeczytali bibli.

Szukałem w google nie ma odpowiedzi na moje pytanie tylko bezsensowne "lanie wody "
  • Odpowiedz