Wpis z mikrobloga

@Lecerdian: Dawno nie pstrykałam tym obiektywem z handmade mocowaniem, a #tagnarozmazanezdjecia miał być domyślnie tylko na takie zblurowane krzywusy, więc nie wrzucam tu innych zdjęć, ale skoro zostałam wywołana to chyba muszę nadrobić ^^'

Z resztą, moje zdjęcia inspiracją dla Ciebie? O.O Chyba całkiem odwrotnie xD Zobacz, nie tak dawno wspominałeś o fotografowaniu minerałów - spróbowałam, ale średnio mi to wyszło. Podświetlałam latarką z telefonu i albo prześwietlone albo niedoświetlone >.<
Lenalee - @Lecerdian: Dawno nie pstrykałam tym obiektywem z handmade mocowaniem, a #t...

źródło: DSC08520

Pobierz
  • 1
@Lenalee:
Masz swoje spojrzenie, to jest inspirujące. Oraz to, że mamy wspólne lekkie podejście do wizji idealnie ostrych i oświetlonych zdjęć. Tak, trochę też cię wywołałem, ruch tutaj zamarł, a zobaczyłbym coś ciekawego.

Mam chyba też jakieś parcie na podejmowanie tematu fotografii. Coś się we mnie przełamało w fotografowaniu, zacząłem widzieć na nowo. Znowu też jakoś łapczywie mi się wchłania zdjeica innych.

Cieszę się, że na coś się dał wpis. Ja
Lecerdian - @Lenalee: 
Masz swoje spojrzenie, to jest inspirujące. Oraz to, że mamy w...

źródło: received_1254008161877685

Pobierz
@Lecerdian: Widziałam już ten setup, wrzucałeś kiedyś ^^
Szkoda że nie ruszyłeś jeszcze z minerałami, ja się wkręciłam w te kamyczki, ładne rzeczy w nich są. Nie poddaję się, próbuję dalej, tylko właśnie muszę lepiej rozkminić z podświetleniem, bo jaśniejsze części za mocno prześwietlam, a ciemniejsze giną w mroku (nie chcę strzelać fleszem, bo błysk odbija od wypolerowanej powierzchni i nigdy nie wiem co wyjdzie na zdjęciu).
Zamów sobie na aliexpress/allegro
  • 1
@Lenalee:
Chyba miałem jaką potrzebę znów się tym setupem podzielić, coś mnie w nim śmieszy, coś w nim też bardzo oddaje moją osobę.

Spokojnie z minerałami. My z małym w dwóch pokojach niewielkiego muzeum spędziliśmy ponad dwie godziny i szczerze mówiąc, mózg miałem #!$%@?. To obecnie podobne wrażenie, jak czasem zajdę na teren działek trochę z boku miasta. Jestem oszołomiony mnogością możliwości (chodzi o kwiatki i roślinki). Chyba z tego zrodziła