Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna
Jakby ktoś miał wątpliwości - to się wlaśnie dzieje, kiedy aktywni użytkownicy czarnolistują kacapskie łajno.
Nie, łajno magicznie nie znika, tylko rośnie i rozlewa się po mirko i po znaleziskach.

Apel do @Moderacja @m__b @a__s
Bierzcie sobie bardziej do serca zgłoszenia użytkowników dotyczące ruskiej propagandy.
To JEST element wojny informacyjnej, w której wszyscy uczestniczymy. Nie, nikt nie jest tutaj neutralny - począwszy od @wykop który umożliwia publikację takich treści. Wiem, że nie jesteście w stanie zapobiegać. Ale przynajmniej rozpatrujcie zgłoszenia!
W tej wojnie albo jesteś po stronie naszej, zachodniej, albo po stronie ruskiego, śmierdzącego imperium zła.
Tertium non datur.
dominowiak - #ukraina #wojna 
Jakby ktoś miał wątpliwości - to się wlaśnie dzieje, ki...

źródło: obraz_2023-04-07_183131833

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Aleksander_II o, kacap w wersji soft-exclusive, takich na wykop?

Zakładam że masz się za wielkiego freethinkera, a jednak nie przewidziałes, która to propaganda podsunęła ci taki myślenie, że a ciul tam z morderstwami i gwałtami, to tylko przesuwanie pionków na mapie, zachód przecież też tak robi.
  • Odpowiedz
Niestety zgodzę się z kolegą wyżej. Nie usuwacie postów, nie blokujecie użytkowników, którzy wstawiają rosyjską propagandę. Ba! Nawet nie reagujecie na mowę nienawiści i obrażanie. Czy naprawdę chcecie zostać portalem z samym ściekiem?


@peszek_leszek: najważniejszy jest ruch na portalu, a ruskie trolle są jednym z generatorów. Gdyby ruscy płacili białkowi, to sam zacząłby postowac propagandę.
  • Odpowiedz
@Aquamen: mi to się wydaje, że @piesek_leszek próbuje powiedzieć, że w związku z tym jak Polacy traktowali Ukraińców jest w stanie zrozumieć, że narosła w nich tak mocna nienawiść, że gdy nadarzyła się okazja do zemsty to Ukraińcy okrutnie tą okazję wykorzystali.

Takich rzeczy jakich się tam dopuszczono nie robi się bo chce się pozbyć kogoś ze "swoich" ziem. Widać, tam ogromną nienawiść, a taka nienawiść nie rodzi się
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: nie zauważyłem aby nie usuwano obraźliwych komentarzy, można wyłapać bana za przekleństw skierowane do innej osoby
Za to na hejto panuje wolna amerykanka, jeśli pokażesz że masz inne zdanie niż przyjęta tam "norma" to będą po tobie jechać a moderator tylko ich będzie upominał z usmieszkiem w komentarzu "Bo ale tak to nie, za mocno mu napisales" I nawet nie usunie. No, chyba że ty odpowiesz w ten sam
N.....s - @peszek_leszek: nie zauważyłem aby nie usuwano obraźliwych komentarzy, możn...

źródło: SmartSelect_20230403_092902_Chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
zgadzam się ale jeśli moderacja ma blokować ruską propagandę to powinna też blokować propagandę ukraińską... Każdą


@zeMadafaka: ruska propaganda szerzona na wykopie wymierzona jest nie tylko w Ukrainę, ale przede wszystkim w NATO, którego jesteśmy członkiem jak i bezpośrednio w Polskę. Jest wroga i szkodliwa na wielu płaszczyznach.
Przyznam ci rację, jeśli wskażesz w jaki sposób szkodliwa dla polskiej racji stanu i dla Polaków jest propaganda ukraińska.
  • Odpowiedz