Wpis z mikrobloga

@tymirka: a receptą platfusów na konfe ma być pójście w obyczajówke, czyli LPG, aborcja, kościół itp. Coś na czym przerżnęli 2 ostatnie wybory z pisowcami
  • Odpowiedz
@77023: czas na akcje na wykopie 2.0 ale poprzednia Nie wyszła, bo im urosło.

Jak się partia skupia na walce z kimś kto ma 10% poparcia, bo nie potrafi przekonać nikogo z tej rządzącej to widać że cis jest nie tak. Ich pomysłem na walkę z inflacją był kredyt 0% i 1500 dla kobiet wracających z macierzyńskiego.

Dlaczego nie dadzą większego progu kwoty wolnej od podatku dla mających dzieci?

Gdzie jakieś
  • Odpowiedz
Konfederacja 13% w wewnętrznym sondażu KO. Astrologowie przewidują mobilizację neur0py i jeszcze większe spamowanie wykopu


@tymirka: i super, niech pisowcy, lewaki i neuropa dalej spamuje, póki co widać efekt Straisand, zaraz Konfa dobije do 20% xD
  • Odpowiedz
@j3sion Z drugiej strony przekonywanie do siebie elektoratu partii rządzącej nie ma sensu.

Od kilkunastu lat PiS w każdych wyborach ma minimum 30 procent. Z punktu widzenia opozycji ten elektorat i tak jest stracony, bo nawet jakby Jarek osobiście ogłosił, że jest za LGBT, aborcją i lubi małe dzieci, to i tak na niego zagłosują.

Opozycja musi walczyć między sobą o pozostałe 60-70%.

Widocznie PO ocenia, że więcej procent urwią z tych
  • Odpowiedz
Astrologowie przewidują mobilizację neur0py i jeszcze większe spamowanie wykopu


@tymirka: zabawnie wygląda, gdy napiszesz coś negatywnego w ocenie PO i zaraz zbiegają się neuropki i robią fikołki.

  • Odpowiedz
  • 3
@tymirka czekaj bo ja czegoś nie rozumiem. Zamiast iść ramię w ramię jakby nie patrzeć z opozycją to wyłącznie w tym przypadku pomagają PiSowi. A potem będzie kwik, że PiS ma znowu większość w sejmie, jak to nie jest robione specjalnie to ja nie wiem
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator:

Zamiast tego mogliby po prostu przestać ścigać się z PiS-em kto wincyj da, to byłoby bardziej skuteczne w kontekście odbijania wyborców Konfederacji niż 30 zaoranie Memcena.

Tego już próbowali. Wygrali i okazało się, że kłamali... Ludzie są głupi, ale chyba nie aż tak.
  • Odpowiedz
Zamiast tego mogliby po prostu przestać ścigać się z PiS-em kto wincyj da,


@Abaddon_Profanator: Nic innego do zaoferowania nie mają, dla Niemców w imię celów polityki klimatycznej (zakaz pojazdów spalinowych, zakaz węgla, zakaz nawet energii atomowej) polska gospodarka ma zostać do końca dorżnięta i skolonizowana niemieckim kapitałem
  • Odpowiedz
@tymirka: chyba nie trzeba nikogo mobilizować a dać się swobodnie wypowiedzieć członkom konfy. I pod warstwą obłudy na równi z PiS i PO jest wizja wprowadzenia kato-talibanu. No ale przynajmniej lewaków będzie dupa boleć hue hue hue
  • Odpowiedz