Wpis z mikrobloga

@hihi_jery: myślisz, że pierwszy zgon na wizji nie spowoduje tego, że media i cała opinia publiczna nagłośnią sprawy i nie powiaza tego z grubasem? Grubas będzie jako pierwszy wyświetlany, a co za tym idzie koniec jego strimowania będzie realny. A Ty mi tu #!$%@? o beknieciu w kontekście odpowiedzialności karnej
@JuriBojka: w momencie nagłośnienia takiej sytuacji, to jedynym wygranym będzie grubas. Użyj resztek mózgu i pomyśl. Śmierć na wizji, naglosnione media, a od kilku lat kto jest największym patostrimerem? MOŻE wtedy zmienią w jakiś sposób prawo, ale do tego czasu grubas na swoich streamach, tiktoach i smieszniutkich insta zarobi grube siano. A skoro to nie on zabił i nikogo nie podżegał to powiązać go sobie mogą. Ale wtedy z pierdlem będzie
@hihi_jery: konkretnie odklejony jesteś, zejdź na Ziemię człowieku, bo chyba sam nie wiesz co piszesz. Takich bzdur i błędnych domniemań już dawno nie czytałem. Klepiesz w tą klawiaturę byleby była jakaś odpowiedź jak jakiś sfrustrowany 12latek.
@JuriBojka: ty pewnie jesteś jednym z tych, co to twierdzą że mariuszek biedny a Jaca zły. Oglądałem ten festiwal #!$%@? zanim ty pewnie zdałeś do 6 klasy, więc o czym my rozmawiamy? Komentujesz rzeczy obecne, nie znając w ogóle przeszłości. Prawda jest taka, że tacy jak ty tworzą domniemania "że jak będzie patologia to odpowie grubas", a skończy się tak, że on będzie miał się całkiem dobrze, bo sobie będzie prowadził
To samo było w historii. Rzym, koloseum, mówi ci to coś? Czy ktoś za to odpowiadał, czy mimo wszystko było to "dla ludu"?


@hihi_jery: xd porównanie tego co się działo w koloseum do tego co się dzieje na patostreamach xd