Wpis z mikrobloga

Możliwe że w EA Sports FC w trybie Ultimate Team będzie można dodać piłkarki do składu z mężczyznami
tldr mixed teamy po prostu, chłopy z babami - tak twierdzi Fut Sheriff
czyli chyba najlepsze źródło o piłkarskich grach od Electronic Arts.

Oczywiście może to być jakiś błąd lub nieporozumienie i ostatecznie kobiety będą miały odzielne UT, nie wiem ale jeśli to będzie zaimplementowane to kto wpadł na taki głupi pomysł, który wywoła tylko kontrowersje i to zwłaszcza wśród osób, które w ogóle nie są zainteresowane grą? XDDDD

#ps5 #ps4 #pcmasterrace #xbox #fifa #fut
janushek - Możliwe że w EA Sports FC w trybie Ultimate Team będzie można dodać piłkar...

źródło: 5063F8ED-CE50-4263-A871-F50DF5963D90

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@janushek przecież jeżeli one pojawią się w fucie to rozwala silnik. Już teraz jest problem ze starciami bark w bark. I co jeżeli ja zagram taka baba 1,75m na środku obrony, a na mnie wyskoczy gość z ibrą, czy ona będzie go w stanie odepchnąć? Bo generalnie masz trzy typy sylwetki i jakie ona dostaną?
  • Odpowiedz
  • 1
@Psychol7: literlanie ziom, tak jak Szwecja
@rosikk1: póki co nie jest to potwierdzone i łatwo będzie się z tego pomysłu wycofać.

Ogólnie imo ma sens dodanie bab do piłkarzy bo ich rynek jest mniejszy, gdyby UT było z podziałem na płeć to ile byłoby piłkarek? Dobre karty by się skończyły pewnie na drugim slocie rezerwy - pod względem rozgrywki jest to głupie
  • Odpowiedz
@janushek: Tyle lig masz męskich lig i eventów, a i tak większość składów to Maldini, Jairzinho, Alonso, Mbappe, van Dijk itd., więc wystarczy dobra pula babskich lig plus ikony i będzie można coś dłubać.
  • Odpowiedz
Ogólnie imo ma sens dodanie bab do piłkarzy


@janushek: Nie ma totalnie sensu, bo futbol męski i żeński to przepaść i jeśli kobiety nie będą na boisku odstawać od chłopów to będzie to już ostateczny upadek tej gry eh
  • Odpowiedz
  • 0
@Beeercik: przecież napisałem że w samej rozgrywce to nie ma sensu ale spojrzałem na ten pomysł szerzej, po prostu chciałem zrozumieć skąd ten kuriozalny pomysł mógł się wziąć

Tak czy siak do lipca mogą to zmienić, wtedy jest oficjalny pokaz gry
  • Odpowiedz
@janushek: pewnie jeszcze staty beda miec na tym samym poziomie zeby byly grywalne. Tak samo jak ea robi to w innych grach.
Pytanie tylko po co? Co ea ma z tego ze zmusza do grania pikselami przypominającymi wyglad kobiety
  • Odpowiedz