Wpis z mikrobloga

Baobab zaburzone dziecko, chore na atencję, bycie niewolnikiem i otyłość.
Chłopczyku, wyzywasz ludzi, że mają zerowe IQ bo nie wiedzą co to ,,francuzy''.
Normalni ludzie nie wiedzą, bo po pierwsze to nie jest nazwa tego robaka, tylko jakiś podwórkowy slang. A po drugie, może mama ci wyciągała spod kołdry ,,franzcuzy'' i stąd to dla ciebie takie oczywiste, ale dla reszty społeczeństwa niekoniecznie.
Poza tym, po #!$%@? żeś tam w ogóle polazł? Kto cię tam #!$%@? wysyłał, kto cię prosił? Od kilku tygodni zarzekasz się, że się odcinasz a teraz nagle raptem przypełzłeś jak chłopakom zasięgi skoczyły i kasa leci w donejtach? A może zakupy chciałeś przejrzeć, czy są jakieś fanty do zabrania?
Osrałeś Mariusza jak było jeszcze czysto, później jak twój pan osrał ciebie i ich, to przestałeś też tam biegać, a teraz polazłeś się ,,rozejrzeć'' jak jest syf ale są zasięgi?
Na U2 obsrany kibel i śmietnik w każdym kącie ci nie przeszkadzał czyścioszku.
p.s.
pisać i mówić też nie umiesz zbytnio, więc nie rób tego.

#danielmagical
  • 5
@Stopy_Mariusza: No przecież oczywiste, ze do niego nie pisałem. Zreszta jak to sobie wyobrażacie? xd

Myślałem, ze jest w stanie ich ogarnąć tak jak to miało miejsce w czasie jak tucznik był za kratami.

No ale nie sądziłem, ze on jest aż takim debilem, bo to co wczoraj #!$%@? to przerosło wszystko.