Wpis z mikrobloga

Cześć, poszukuję normy PN-EN 50341-1 (najlepiej aktualna 2013, ale 2005 też pomoże) "Elektroenergetyczne linie napowietrzne prądu przemiennego powyżej 1 kV -- Część 1: Wymagania ogólne -- Specyfikacje wspólne".
Równie pomocna będzie bez "PN", czyli angielskojęzyczna. Internet przegrzebany, ale dotarłem tylko do wersji angielskiej z 2001 roku, a obawiam się, że niektóre wytyczne mogą być już nieaktualne. Poratuje ktoś?

#normy #studia #energetyka #budownictwo
  • 6
@stefankot: 4 dychy drogą nie chodzą, dla studenta to tydzień życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym przydałaby mi się całość, bo jeszcze nie wiem, co konkretnie będzie mi potrzebne, a robić 250 zdjęć, choćby i za darmo w normowni, to mi zajmie dłużej niż samo korzystanie z tej normy.
@Evert: Dzięki, jest to jakieś wyjście. Przejrzę sobie tę starszą wersję i dam Ci znać, gdzie ewentualne zmiany mogłyby odegrać większą rolę, chyba że do tego czasu ktoś wrzuci całość, to Ci wtedy nie będę zawracał dupy.
@popas: ok, możesz się zarejestrować na stronei mazowieckiej izby inżynierów - nie wiem czy tam nie było jakiegoś dostępu do czytelni norm dla kandydatów na uprawnienia