Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie myśl ze gdyby wybuchła wojna ja i moi koledzy gnilibyśmy w okopach, albo byśmy ginęli od dronów zrzucających śmieszne granaty a w tym samym czasie moje rówieśniczki bawiłyby się w krajach zachodu w najlepsze. Serio, niesprawiedliwość tylko dlatego ze urodziłeś się z flakiem pomiędzy nogami. Albo model Izraelski albo nic.
#wojna #ukraina #rosja
  • 58
  • Odpowiedz
  • 0
@zenek-stefan1 to, że coś kiedyś było nie znaczy, że to było dobre i, że tak dalej ma być.

Chyba nikt nie powie, że zniesienie niewolnictwa to coś złego? A jeśli tak, to zrzeknij się swoich praw i pracuj 12h dziennie za darmo na Janusza, w końcu masz dług wobec przeszłych pokoleń.

Tak, mamy dług, ale jest nim naprawa błędów przeszłości oraz pamiętanie o tych co byli przed nami.

O ile lepszy mógłby
  • Odpowiedz
@Smutny_procesorr model norweski, tam też mają pobór dla obydwu płci. Sytuacja gdy kobiet nie dotyczy pobór ale mają prawa wyborcze to patologia. Albo idziemy w nowoczesność że wszystkimi prawami i obowiązkami, albo cofamy się do patriarchatu że wszystkimi tego konsekwencjami. Kobietki wybrały sobie wszystkie męskie przywileje jednocześnie broniąc się rękami i nogami przed obowiązkami.
  • Odpowiedz
Przeraża mnie myśl ze gdyby wybuchła wojna ja i moi koledzy gnilibyśmy w okopach, albo byśmy ginęli od dronów zrzucających śmieszne granaty a w tym samym czasie moje rówieśniczki bawiłyby się w krajach zachodu w najlepsze. Serio, niesprawiedliwość tylko dlatego ze urodziłeś się z flakiem pomiędzy nogami. Albo model Izraelski albo nic.


@Smutny_procesorr: a wiesz czyja to wina? Debili, którzy uważają, że walka o poprawe ich stanu to walka z feministkami
  • Odpowiedz
Poprostu raz na x pokoleń przychodzi czas wojny i te pokolenie musi spłacić dług wobec przodków. Tak już jest.


@zenek-stefan1: o ja #!$%@?... to ja wybierałem gdzie chce sie urodzić, że mam w obec kogoś jakiś dług?
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1 ta cała dyskusja jest bez sensu. Czy możemy już zamknąć ją konkluzją, że nie mamy za co być wdzięczni ludziom których przekonano ideologicznym #!$%@? że warto się dać pozabijać? :)
  • Odpowiedz
@Smutny_procesorr:

Albo model Izraelski albo nic.


W sumie to #!$%@? ich tam wie, czy czasem żydki z bezskórnym fajfusem między nogami nie dostają przydziału w bardziej agresywnych strefach okupacyjnych, w odróżnieniu od ich łysych koleżanek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także sam fakt, że jest równy obowiązek wobec płci to nic nie znaczy. Taki przegryw pejsolak dostanie przydział w Hebronie, a tymczasem jego rówieśniczki sobie cykają foty na
Davidozz - @Smutny_procesorr: 
Albo model Izraelski albo nic.

W sumie to #!$%@? ich ...

źródło: 38127523_1060377534128188_6687987579997913088_n

Pobierz
  • Odpowiedz
Przymusowe wysyłanie kobiet w okopy? To chyba jak ta średniowiecNa krucjata złożona z dzieci. No niezbyt to skuteczne.
Acz pewne kobiety wysyła się, choć nie do walki - np. sanitariuszki.

Tak, trzeba czasami postrzelać do kacapów i naturalnie nadają się do tego mężczyźni. Tsk jest od zawsze.

Dlatego jeśli już tak bardzo nie chcesz iść w kamasze, wspieraj Ukrainę.

https://www.pah.org.pl/ukraina/

https://zbroimyukraine.pl/
  • Odpowiedz