Wpis z mikrobloga

gt master edition


@well_being: a ogólnie co polecisz poza Orange? Bo chyba jednak weźmiemy za gotówkę w sklepie, a abonament się przeniesie. Patrzyłem na Note 10 Pro
a ogólnie co polecisz poza Orange?


@Ka4az: Ten pewnie udałoby się wynegocjować do 1400zl https://allegrolokalnie.pl/oferta/xiaomi-poco-x4-gt-8256
Używanego Poco x4 gt bym brał najlepszy chip z tych wszystkich, wydajnością i czasem trzymania na baterii kompletnie deklasuje tamte 2
Inne dobre propozycje do 1400zł moim zdaniem to Poco F2 Pro (sam jestem jego posiadaczem i polecam), Realme GT Master Edition też dobry wybór, Poco F3 nie jest zły jak znajdziesz w dobrej cenie, Samsung
Poco F2 Pro


@well_being: To przewyższa budżet, ogólnie spoko propozycję. Mój tata to osoba, która korzysta tylko i wyłącznie w celu dzwonienia, smsowania i czasem walnie foto jak jest na grzybach, wędkowaniu czy wędzi mięso i wysyła rodzinie na Messengerze XD

Wybór póki co padł na Motorola Moto G82 za 1199 zł.
@Ka4az: To w sumie jak nie ma dużych wymagań a trzeba jeszcze tańszy wybrać to Poco F1(mój poprzedni telefon), ale trochę mankamętem tam jest mała bateria no i procesor wiadomo starszy i mniej energooszczędny przez co ta bateria nie trzyma zbyt długo