Wpis z mikrobloga

Chcę tylko powiedzieć, że Pan @IMPERIUMROMANUM to prawilny Mirek i w ogóle wszystko super ( ͡ ͜ʖ ͡)
Prowadzi świetny portal https://imperiumromanum.pl/ który czytuję od dawna. Ostatnio wziąłem udział w jednym z organizowanych tam konkursów, napisałem artykuł, wczoraj rano dostałem informację, że wygrałem, a przed chwilą pan listonosz przyniósł dwie leganckie książki, będące nagrodą. Z tego miejsca chciałem podziękować i biorę się za lekturę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako że wydawcą ksiażek jest #rebis to jakość i poziom wydania jak zwykle super ekstra i w ogóle. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#ksiazki #historia #antycznyrzym
Majku_ - Chcę tylko powiedzieć, że Pan @IMPERIUMROMANUM to prawilny Mirek i w ogóle w...

źródło: 336979643_762702718538168_2129285026987125284_n

Pobierz
  • 7
@Waski_jest_debesciak: absolutnie nie reklamuję niczego, a że tak to wygląda... cóż, zdaję sobie z tego sprawę. Jak miałbym zrobć to inaczej, by na reklamę nie wyglądało? :)

Myślę, że ci, którzy na wykopie interesują się starożytnym Rzymem, doskonale znają ów portal, czytelnicy literatury historycznej natomiast z pewnością kojarzą tytuły Rebisu. Wygrałem fajne książki, cieszę się, to napisałem sobie post na mirko i tyle []

A
@ErgoSumVictor: dzięki! No Rebis to moja topka na naszym rynku, jeśli chodzi o poziom wydawniczy. Nawet w zeszłym roku posłałem im swoją książkę, bo mi się marzyło takie ładne wydane, ale pfff... jako potencjalny debiutant bez żadnego dorobku pomarzyć to ja sobie mogę. Trzeba patrzeć na świat realistycznie, więc zupełnie realistycznie książka kisi się w szufladzie
(σ ͜ʖσ)
@Szej_Hulud: nie czytałem właśnie, o Goldsworthym słyszałem same dobre rzeczy, Pax Romana mam dawno na swojej liście, ale nie było kiedy, nie było jak i przyznaję, ten tytuł skłonił mnie do udziału w konkursie, a Aleksander i Filip, rebisowa świeżynka, to tylko bardzo przyjemny bonus :)
Synowi będę czytał, bo dzięki Iron Maiden tak się zajarał historią Aleksandra, że w pewnym momencie to on uczył mnie :D

W temacie Rzymu i