Wpis z mikrobloga

#banki #bankowosc #bnpparibas #kiciochpyta #afera
@BNP_konto_osobiste
Ludzie z kartą "otwartą na dzisiaj" w BNP paribas. Dostaliście tabelę zmian opłat i prowizji obowiązującą od 1 marca 2023 w grudniu na maila?

O dziwo wszystkie wcześniejsze zmiany opłat i prowizji dostawałem na maile a tej nie... Za to jest w aplikacji w dziale "wiadomości".
BNP paribas wprowadza po cichaczu obowiązkową opłatę na kartę która będzie wynosiła 2 złote (przy 3 transakcjach) albo 7 zł. Można też mieć za darmo jeśli nie ma się ukończonych 26 lat.

Takie chamstwo w ich wykonaniu kończy się tym że rozwiązuje umowę z bankiem. Regularnie nie zaglądam do "wiadomości" w aplikacji mobilnej więc nie wiedziałem o tej zmianie. Zawsze za to sprawdzałem maila.

Żeby jeszcze było śmieszniej równocześnie wprowadzają promocję "obniżka za kartę" która ma takie same warunki jakie miała wcześniejsza oferta (3 transakcje i karta za free) lecz ta promocja skończy się z 2023 rokiem. Więc ludzie w styczniu 2024 mocno się zdziwią gdy nagle będą mieli opłatę naliczaną za konto.

Zastanawiam się czy przysługuje mi zerwanie umowy z bankiem w trybie natychmiastowym, gdyż nie zostałem poinformowany o tej zmianie mailowo?

https://www.bankobranie.pl/2022/12/bnp-paribas-zmiana-oplat-i-prowizji-od-1-marca-2023-roku.html