Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: Zelenski przez niektóre srodowiska jest mocno atakowany w UA, głównie przez fanów Poroszenki i jego trole. Na dużym portalu informacyjnym cenzor net przewage maja komentarze z atakami na Zelenskiego. Operują przezwiskami i przypomina to JPII w polskim necie.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: tak, ponieważ jest amerykańska pacynką zainstalowaną tam za czasów obamy, która posyla swoich na smierc za kawalki ziemi, pajacuje na okladkach czasopism, oscarach, #!$%@? cringe'owa propagande, w miedzyczasie wtracajac do wiezienia politycznych przeciwnikow, trzymajac sztame z naziolami, a to wszystko dlatego, ze nie mogl sie powstrzymac od bombardowania cywilow w donbasie - wiec za jakis czas ruganie go bedzie sie robilo powoli modne, az stanie sie glownym tematem politycznym jakiegos
  • Odpowiedz
która posyla swoich na smierc za kawalki ziemi


@vootz: Rosja napadnie na Polskę, będziemy się bronić, a Ty uznasz, że władze wysyłają swoich na śmierć za głupie Podlasie. Puknij się w łeb.
  • Odpowiedz
@ririsu12: ta wojna mogła się z łatwością w ogóle nie wydarzyć, była prowokowana; my jesteśmy w NATO, rosja nas nie najedzie, chruszczow nie oddał w 1954r podlasia polsce od rosji - to nie są porównywalne sytuacje; ja umierać za podlasie nie mam zamiaru, nie wiem jak ty, ale moge pokusic sie o porownanie: to tak, jakby morawiecki bombardowal cywilna mniejszosc rosyjska na podlasiu, zbrojac bojowki nazistowskie, dajac idealny pretekst rosjanom do
  • Odpowiedz