Wpis z mikrobloga

Ludzie wyszli na ulicę w obronie Papieża. Lewackie szczekaczki szczujące na Papieża siedzą dalej w piwnicach siejąc zamęt tysiącami multikont i farmami trolli. To są te detale. To jest różnica pomiędzy normalnym światem a ich lewackimi urojeniami.

Brawo Polacy, trzeba pokazać tym komunistom niszczącym kościół gdzie ich miejsce swoją obecnością na ulicach. To jest piękne!

#tvp #bekazlewactwa #muremzapapajem
A.....n - Ludzie wyszli na ulicę w obronie Papieża. Lewackie szczekaczki szczujące na...

źródło: IMG_20230402_144118

Pobierz
  • 27
@ziumbalapl: szachowanie liczbami, słowa klucz na religię i etykę oraz dochodzi fakt, że religia i etyka oraz wf najczęściej są na ostatnich lekcjach i to jest główny powód zrywania się z tych lekcji

Tak się manipuluje liczbami właśnie.
szachowanie liczbami, słowa klucz na religię i etykę oraz dochodzi fakt, że religia i etyka oraz wf najczęściej są na ostatnich lekcjach i to jest główny powód zrywania się z tych lekcji


@Aquamen: Ważne, że na to nie uczęszczają, reszta mnie nie interere. Laicyzowanie ma niesamowicie dobry wpływ na społeczeństwo :)
dlatego należy zdelegalizować social media i wprowadzić przymus chodzenia na religię. tylko tak wychowa się nowe pokolenia godnych Polaków.


@mocznikkk: Na szczęście nigdy do tego nie dojdzie - młodzi ludzie odchodzą od śmi&&&ika nazwanego kościołem :v
@ziumbalapl:

Ważne, że na to nie uczęszczają, reszta mnie nie interere


No wiem przecież, byle prawaka doopa piekła hyyy. Jesteście tacy schematyczni.

Laicyzowanie ma niesamowicie dobry wpływ na społeczeństwo


Laicyzowanie podczas gdy większość ludzi w kraju przyjmuje sakramenty xD Weź copium.
No wiem przecież, byle prawaka doopa piekła hyyy


@Aquamen: Nie, byle się odsunąć od wykluczającej sekty mającej w d00pie prawo (tuszowanie pedofilii, defraudowanie pieniędzy z podatków, kupowanie nieruchomosci za procenty wartości rynkowej) i u samych podstaw wykazującej się hipokryzją, z uwagi na czczenie ducha-mordercy
To nie zarzuty tylko sorosowe pierdy


@Aquamen: No tak, jak wiadomo, kościół nie ukrywa pedofilii, nie ma także możliwości kupowania nieruchomości za procenty, nie jest wykluczający (np. wobec osob homoseksualnych, czy w pewnym sensie kobiet), a Bóg nie zabijał za bzdury, pomimo, że jest to wprost opisane w Biblii.
ziumbalapl - >To nie zarzuty tylko sorosowe pierdy

@Aquamen: No tak, jak wiadomo, ko...
Gdzie wady?


@Aquamen: Wadliwe jest odrzucanie osób z powodu tego jakie się rodzą, co jest w oczywisty sposób irracjonalne (bo wg nauki odpowiada za to zestaw genów). Orientacja homoseksualna jak doskonale wiemy, jest normalnym wariantem seksualności, nie chorobą, ani dewiacją - nie ma więc żadnego powodu, by traktować takie osoby inaczej niż hetero. Jeśli ktoś je traktuje gorzej, jest niespełna rozumu i należy się od takich osób trzymać z daleka (
Nikt ich nie odrzuca, sami odchodzą.


@Aquamen: Kościół ich w oczywisty sposób wyklucza - udowadnia to chociażby dokument Kongregacji Nauki Wiary:
https://www.vatican.va/roman_curia/congregations/cfaith/documents/rc_con_cfaith_doc_19920724_homosexual-persons_pl.html

Homoseksualność jest zrównywana z chorobami zakaźnymi/umysłowymi, pomimo, że nauka temu wyraźnie zaprzecza. Mówi się też o konieczności zakazania adopcji dzieci, czy pełnienia zawodów takich jak nauczyciel, a także służby wojskowej. To co piszesz jest więc kłamstwem - udowodniłem, że kościół takie osoby traktuje gorzej, mimo, że gorsi w żadnym
Jeśli kościół zaakceptowałaby homosiów to nawrócili by się oni i zaczęli chodzić do kościoła


@Aquamen: A czemu mieliby wyznawać ducha, który jest mordercą (m.in. zabił kilkadziesiąt młodych ludzi i dzieci za to, że dokuczały jakiemuś łysemu kapłanowi, czy zatopił całą ludzkość z wyjątkiem kilku osób)?

wierzyć w Boga


Przecież część z nich mimo wszystko wierzy - patrz homo-protestanci bioracy koscielny slub