Wpis z mikrobloga

Sprawdź Solo by AL-KO 6442 i wyższe (to też się naprawia i są dostępne części i też niemieckie) Tak czy siak - nieważne jaką wybierzesz z każdą będą problemy. Najbardziej polecam wersje akumulatorowe - odpadają problemy z gaźnikiem, urywającym się starterem, źle dobraną mieszanką itp :) Na start jest trochę drożej ale po roku użytkowania (pierwsze serwisy nie kwalifikujące się na gwarancję) wychodzisz na 0.
via Wykop
  • 0
@wujekKiziora: Podsumuje moje poszukiwania. ms 211 to nie jest udany do końca model - ze względu na emisje ms 210 został zmieniony na ms 211. Została zmniejszona waga oraz zwiększona moc. Modele z literą c też nie są polecane. Dlaczego wygrałem stihla zamiast husqvarny - tańsze części. Zadbana 340 to bardzo dobry model ale jeśli będzie wymagała serwisu naprawa będzie x2 droższa niż stihl.
@Kb18: Moje poszukiwania miała z goła inny przebieg. Cały czas mam w obejściu starego stihla - ma już naście lat i złego słowa powiedzieć nie można. Jednak potrzebne było coś ciut mocniejszego - pierwsza myśl: oczywiście jakiś mocniejszy Stihl!..
I tutaj nastąpił zwrot akcji: przy okazji jakiejś rodzinnej imprezy po kilku głębszych wdałem się w rozmowę ze szwagrem, który ma tartak. Spytałem jaki model stihla poleca. Powiedział, że ma już dość
via Wykop
  • 0
Dokładnie to samo słyszałem. Echo i shindaiwa robią teraz najlepsze pilarki. Jak będę szukał coś mocniejszego to wezmę 250 albo 025.