Wpis z mikrobloga

Ehhh jednak będę grał na starszych wersjach #minecraft, ten gówniany laptop kompletnie nie radzi sobie z najnowszymi, muszę się pożegnać z moim światem ehh
Jak ktoś też ma problemy z wydajnością, to najnowsza wersja która jeszcze nie jest #!$%@? to 1.12.2
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
@Szumrzeczny: No to jeszcze nie tak tragicznie, dziwne, że ci nie chodzi xD Ja w 2012 grałem w 20fpsach na Tiny, widoczność 20 klocków do przodu i jazda budowało się rzeczy, a nie teraz i5 16GB ram i narzeka ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@Umeraczyk: Bo w 2012 Minecraft miał dobrą optymalizację i chodził bez problemów nawet na najgorszych jednojajkowych ziemniakach xD
Od wersji 1.13 coś #!$%@? z generatorem świata i partacze z Mojang do tej pory tego nie ogarnęli
Powiem więcej, klatki nawet spadają na moim głównym kompie, który potrafi uciągnąć Cyberpunka na ultra, tylko oczywiście wtedy to jest różnica rzędu 5 fps, a na laptopie to już 20 - 30 xD
  • Odpowiedz
@Szumrzeczny: To kwestia tego, że świat generuje 64 głębokości więcej xD A próbowałeś wersji Bedrock edition? Jest pisana w C++ i największą (i chyba jedyną?) zaletą tej wersji o wiele lepsza optymalizacja (a przynajmniej tak kiedyś było)
  • Odpowiedz