Wpis z mikrobloga

#chipsy #lata90 #wojna

Czy jest na grupie użytkowników ktoś, kto kolekcjonował w przeszłości karty Wielkie Bitwy? Seria tych kart to solidna lekcja historii, która przywołuje dobre wspomnienia. Dzięki nim niejedna osoba zaczęła interesować się historią, wiele osób uczyło się historii nie tylko na lekcjach, ale i przerwach. Na odwrocie kart są ciekawostki historyczne, dotyczące postaci i różnych formacji biorących udział w największych bitwach w dziejach historii. Szukam osób, które pomogły by mi zdobyć braki i uzupełnić całość.odkupię, wymienię się - cokolwiek. Dawajcie znać :) moje poszły do pieca i na pewno nie jestem jedyną osobą, której kolekcja skończyła w ogniu :D
19chk92 - #chipsy #lata90 #wojna

Czy jest na grupie użytkowników  ktoś, kto kolekcjo...

źródło: IMG_20230328_231450

Pobierz
  • 3
@johnblaze12345: nie mam pojęcia, mnostwo osób rewelacyjnie je wspomina. Rok jakiś 2003 - moja podstawka :) handel na przerwach, targi, wymiany, piękne czasy :) z tyłu kart były ciekawostki :) można było grać i zdobywać punkty, no i rzecz jasna poznawać historię:) pozdro!

Liczę, że ktoś się zgłosi i potargujemy!:) jestem nowy na forum, nie wiem jak zrobić, żeby ten wpis dotarł do większej ilości osób :)
Rok jakiś 2003


@19chk92: a to nieee, to już nie moje czasy w te klocki ;)

Ja miałem potężną kolekcję tazosów róznego typu (głownie ze Star Wars), ale poszły do jakichś biednych dzieciaków, jak zresztą reszta moich zabawek.