Wpis z mikrobloga

@bartez_94: to ze nie potrafi to zrozumiałe. Kiedy mieli sie nauczyc? Gorzej ze jest zero chęci lub brak szacunku. Wkretarki trzymac nie potrafi, ale pouczać juz tak :) a to jest najgorsze. Od listopada przerobilismy 4 mlodych. Po świętach przychodzi kolejny...
@0pln: To jest Polska, każdy udowadnia swoją rację (tak samo jest na wykopie) i rzadko posłucha czyjejś racji i podziękuje za dobrą radę. Nie powiem, że zupełnie odwrotnie jest na forum międzynarodowym, ale jakoś, gdy czytałem dyskusje o arduino czy robieniu serów to kurcze wzajemny szacunek i normalne podejście to był standard.
@0pln: To ja polecam przejrzeć sobie grupy dotyczące uprawy pomidorów. Wszyscy są do siebie przesadnie mili, wszyscy się chwalą a Grażynki polecają sobie nawzajem metody pielęgnacji warzyw "sprawdzone przez ich babcie". Przynajmniej tak do czerwca, bo później ludzie się orientują że te metody nie działają i zaczyna się kwik ;)
@magnes125 krytycyzm i perfekcjonizm to chyba jakieś pozostałości historyczne przenoszone pokoleniowo. Plusem tego jest to, że obiektywnie patrząc polskie chłopaki dobrze robią, dobry przekaz leci ( ͡º ͜ʖ͡º) jestesmy top - ciągle od siebie wymagamy i chcemy więcej, lepiej, bardziej, co przenosi się na sukcesy. Niestety często druga strona tego #!$%@? perfekcjonizmu objawia się prokrastynacją i poczuciem, że ciągle nie jestem wystarczająco dobra, ale tak patrząc na
niejedzkitku - @magnes125 krytycyzm i perfekcjonizm to chyba jakieś pozostałości hist...

źródło: temp_file.png3915727051508652015

Pobierz