Wpis z mikrobloga

#przegryw #szaramyszkadlaanonka #p0lka

Wydaję mi się, że to pojęcie "szarej myszki" jest tu za bardzo mitologizowane. Tak mówi Wam chłop, który może nie jest jakiś bardzo stary, (34 lata) ale trochę świata i nade wszystko ludzi w życiu poznał.

Te szare myszki są w mojej opinii rzadkością. Żeby taką spotkać, trzeba mieć szczęście. No właśnie, czy to jest szczęście? Te szare myszki to często życiowo zagubione dziewczyny, o introwertycznej naturze. Zdarza się, że cierpią na depresję, albo inne zaburzenia. Małą pociechę miałby z niej dziarski chłop, który "chciałby se" poużywać. Wiadomo, że uogólniam w tym momencie, ale takie jest moje zdanie. Poza tym, samo spotkanie szarej myszki nie oznacza niczego. Te dziewczyny rzadko chcą wchodzić w związki, zdarza się, że są lesbijkami (tak, znałem sam takie przypadki) a jeśli już wpadnie im w oko jakiś chłopak, to tak, tak moi drodzy... To najczęściej nie będzie taki przegryw jak My, tylko ktoś atrakcyjny dla nich. Bo te dziewczyny, jak każde inne też mają swoje wymagania. Owszem, jeszcze raz podkreślam, że generalizuję w tym momencie i wiadomo, wyjątki się zdarzają. Niemniej uważam, że za bardzo tu się mitologizuje te szare myszki, jako fajny "materiał" na dziewczynę dla "chłopa - przegrywa".
Kopytnik_1 - #przegryw #szaramyszkadlaanonka #p0lka 

Wydaję mi się, że to pojęcie "s...

źródło: Szara myszka

Pobierz
  • 6
@Kopytnik_1: nie ma szarych myszek, szare myszki wymyśliliście wy, wykopki!


@nilmerg: zależy jak zdefiniujesz szarą myszkę; jeśli mówimy o dziewczynie skromnej, stroniącej od imprez, nieuważającą się za nie wiadomo, to istnieją

jeśli już wpadnie im w oko jakiś chłopak, to tak, tak moi drodzy... To najczęściej nie będzie taki przegryw jak My, tylko ktoś atrakcyjny dla nich


@Kopytnik_1: no na pewno nie biorą kogokolwiek, ale łatwiej trafić w ich