Wpis z mikrobloga

Sondaż polityczny wśród wielbicieli Szkolnej17.

Wolisz, żeby PiS wygral kolejne wybory, czy żeby rządy przejęła opozycja (PO)?

#kononowicz

Wolę:

  • żeby Pis wygrał wybory i dalej rządził 15.8% (23)
  • żeby wygrała opozycja 39.7% (58)
  • a ja mam to w dupie 44.5% (65)

Oddanych głosów: 146

  • 11
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AgentAnser: Pis ma gwarantowane kolo 30% chocby nawet okazalo sie, ze Morawiecki to ruski agent. Uwazasz ze z tym wynikiem moze powalczyc wiecej opozycyjnych partii niz jedna? Jesli tak, to kto ma szanse wyprzedzic Platforme? Przypominam, ze akurat ta partia ma popracie w KODzie, w duzych miastach, bylych ubekach i umiarkowanych antyklerykalach.
@Mein_Kraft: Chodzi o to żeby zmienić myślenie i wcale nie głosować, albo jeszcze lepiej zagłosować na inną partię. Tak, wiem że to brzmi surrealistycznie, ale to jeden wuj czy rządzi PiS czy PO. W ważnych sprawach głosują tak samo (choćby pomoc Ukrainie) a żrą się na pokaz dla poklasku gawiedzi. Większość społeczeństwa to bezmózgi, którzy skutecznie wybijają mi tą abstrakcję z głowy.
@haeduan: wydaje mi się, ze nie zaglosowanie tu w naszych polskich warunkach niewiele pomoze, w sensie nie osiagnie sie celu jaki sobie wymarzyles. A to dlatego, ze u nas elektorat Pisu jest zdyscyplinowany, platformy mniej ale tez. Obecnie z tego co widac, jedyne co rozni Pis to opcja swiatopogladowa. Niestety tym wlasnie graja, bo to ludzi emocjonuje. Merytoryki w sprawach najistotniejszych od dawna brak.