Wpis z mikrobloga

Za jakiś czas przymierzam się do zakupu auta w budżecie ~130k, nowy lub maksymalnie 3 letni. Możecie polecić jakieś samochody w takim budżecie? Chodzi mi o coś co nie jest SUVem i ma silnik benzynowy wolnossący. Szukam czegoś maksymalnie bezawaryjnego i taniego w naprawie bo nie chce mi się jeździć po mechanikach. Nie będzie jakoś mocno eksploatowany, max 15k km na rok. Macie jakieś proponowane modele z takimi wymaganiami?
#motoryzacja #auta #samochody
  • 9
@bruuh: bo to zbędny dodatek, auto będzie robiło na tyle mało kilometrów że to turbo będzie tylko dla ozdoby, jak mówiłem szukam czegoś prostego. Mazdy mają przekombinowane silniki SkyActive i naprawa tego do tanich nie należy
@Qiudo Suzuki Swace/Toyota Corolla

bliźniacze modele, hybryda, nowe wersją ma 1.8 i 140 koni. silnik wolnossący, no i to toyota, czyli coś co się nie psuje:)
@Qiudo: Przecież z turbo się dużo lepiej jezdzic. Nie wymyślaj sobie głupich ograniczeń, bo ci ojciec bajki poopowiadał.

Jak kupujesz nowe auto to turbo cię martwi
@Almodovar: fajna ta Elantra w sumie. Problem tylko jest taki że nie mieszkam w PL a Niemczech nie ma jej w dystrybucji a to tutaj muszę wziąć auto żeby sobie podbić zdolność kredytową