Wpis z mikrobloga

@Woozie321: To dlaczego od razu porównałeś ją z Animalsami, zamiast z czymś współczesnym? I czy słuchałeś tej płyty, że się wypowiadasz? Stwierdzenie "wiem, czego się po niej spodziewać" nie wchodzi w grę, bo chociażby ewolucja Chylińskiej pokazuje, jak bardzo wokalista z płyty na płytę może się zmienić. Pytać się, dlaczego nie słuchasz popu nie będę, bo każdy ma swój gust i tyle ;) Wiadomo, że pop zazwyczaj nie niesie w
  • Odpowiedz
@Siedzi: (#) nie słucham popu w ogóle (chyba że do lat '80 lub z bardzo małymi wyjątkami), dlatego też nie tej wokalistki powyżej. Animalsów rzuciłem z dupy, mogłem powiedzieć "do słuchania to są płyty Vibrasphere".
  • Odpowiedz
@Woozie321: Dobrze, ale odpowiedz mi, czy słuchałeś tej płyty? Nie mówię, że Ci się spodoba, ale jeśli jej nie znasz, to na jakiej podstawie twierdzisz, ze ona się nie nadaje do słuchania, a z kolei nadaje się coś, co Ty wymienisz?
  • Odpowiedz
@Siedzi: (#) heh, nie zrozumielismy sie: dla mnie wiekszosc (z pojedynczymi wyjatkami) dzisiejszego popu nie nadaje się do słuchania, dlatego bez słuchania, nieobiektywnie i generalnie jak debil na ślepo twierdzę, że to nie jest wyjątek. Zdaję sobie sprawę, że to może być głupie, ale jakoś z tym przeżyję.
  • Odpowiedz