Wpis z mikrobloga

@Bananek2: mnie nie potrzeba zadnych praw poego zeby zrozumiec ze sobie robia jaja. Korwin nawet XD wrzucil a tu dalej ze to niepowazni ludzie.

Bo zeby byc politykiem trzeba miec 60 lat i kij w dupie.
  • Odpowiedz
nie wiem czy mozna bardziej beke krecic


@Sam_w_domu: skoro cała ich partia to jedna wielka beka to po co ludzom głowy zawracają? niech założą kabaret "korwin i pokemony" albo "zespół brauna" i tam ludzi rozśmieszają
  • Odpowiedz
nie wiem czy mozna bardziej beke krecic a wy to bierzecie na powaznie xD


@Sam_w_domu: tak tak, oni to wszystko robią dla beki. Cała ich działalność widocznie jest dla beki, bo ta niby "beka" się pokrywa z niby "poważnymi" poglądami. Widzę, że wymyśliliści po prostu sobie nową linię obrony, kiedy ktoś przypomina, że Konfa to katoliccy zamordyści.
"To wszystko beka Mati" - skąd wy wiecie, że te obniżki podatków to też
  • Odpowiedz
  • 3
@Sam_w_domu nie ma nic bardziej żenującego niż kuce broniące swoich przyglupich bożków.
Ile to już lat słucham, że żartowali, że nie mieli tego na myśli i inne #!$%@? bo zawsze się któryś z tych durniów musi skompromitować
  • Odpowiedz
@Bananek2: wiadomo, że będę sobie kręcą. Obecność w internetach i heheszki już wcześniej były stałym punktem ich programu. To chyba jedyna rzecz za co można ich szanować, znają swoją memiczność
  • Odpowiedz
mnie nie potrzeba zadnych praw poego zeby zrozumiec ze sobie robia jaja. Korwin nawet XD wrzucil a tu dalej ze to niepowazni ludzie.


@Sam_w_domu: Przecież Korwin napisał całą książkę wskazówek odnośnie małżeństwa i wychowania. Wliczając o biciu żony i dzieci. Czy uważasz, że wtedy też tylko żartował sobie?
  • Odpowiedz