Wpis z mikrobloga

@L3stko: wracamy do retoryki "przez osiem lat Bolki i Bolacy"?
Fakt jest taki, że memcen odwalił podpis pod nie swoimi ustawami, żeby nie zeżreć buta. I tu jest ból dupy, że kuce złapały baita
Udowadnianie, że konfederacja jest alternatywą dla PIS/PO/SLD/reszta jest śmieszne.
Mamcie wyborców obietnicami (których nawet nie próbujecie spełnić) i niczym nie różnicie się od reszty! Cel nr 1 - przyssać się do koryta.
  • Odpowiedz
  • 1
@krytyk__wartosciujacy: kto wrócił do tej retoryki? Tusk i Trzaskowski wraz ze sprzyjającymi im mediami.

Fakt jest taki, że memcen odwalił podpis pod nie swoimi ustawami, żeby nie zeżreć buta


Prawda.

Udowadnianie, że konfederacja jest alternatywą dla PIS/PO/SLD/reszta jest śmieszne


Tego nie trzeba udawać. Konfederacja jest alternatywą dla tego rozdawniczego szaleństwa.
  • Odpowiedz
Przypomnę tylko, że "100 ustaw Mentzena" to projekty, które są już gotowe do złożenia w Sejmie, tylko nie zostały złożone.
Niszczarka robi brrrrrr
@L3stko: Konfa jest tak samo niewiarygodna jak PO xD. Co najwyżej może być alternatywą do PIS, która rozdawnicze szaleństwo uskutecznia na pełnej.

Memcen kluczy i kręci w sprawach likwidacji socjalu więc naprawdę trzeba być człowiekiem wielkiej wiary, że zlikwidują/ograniczą socjal.
  • Odpowiedz
  • 0
Przypomnę tylko, że "100 ustaw Mentzena" to projekty, które są już gotowe do złożenia w Sejmie, tylko nie zostały złożone.


@krytyk__wartosciujacy żeby złożyć ustawy trzeba być m.in. posłem i zebrać 15 podpisów, ale to pewnie wiesz. Pierwszego warunku Mentzen nie spełnia, z drugim też jest ciężko bo konfederacja liczyła 11 osób, a pozostałe kluby nie interesowało m.in. obniżanie podatków.

Konfederacja jest alternatywą dla PO dla części wyborców zawiedzionych odejściem od liberalizmu i
  • Odpowiedz
  • 0
Masz dowód na to, że ktokolwiek (kukizy? niezzrzeszeni?) nie poparli żadnej ze 100 ustaw?


@krytyk__wartosciujacy: mam. Były zbierane podpisy pod ustawą o podniesieniu kwoty wolnej od podatku. Nie chcieli tego podpisać a później były śmieszki na twitterze przez jedną z posłanek.

Jeszcze raz, zobacz wczorajszego live (jest w moim profilu), gdzie Mentzen odpowiedział, dlaczego powiedział "nie wiem".
  • Odpowiedz