Wpis z mikrobloga

@sophisticated7: Kursy Mumshada CKA i CKAD są top of the top. Gość posługuje się bardzo zrozumiale językiem angielskim. Jak po polsku, to wiem, że jest gość, który zwie się Damian Naprawa i ponoć ma dobre kursy po polsku. Sam ich nie robiłem, więc nie jestem w stanie potwierdzić jakości. Kosztują też dużo więcej cebulionów niz te z Udemy. Oprócz tego za udemy przemawia playground z ćwiczeniami.
@sophisticated7: dzbanie jakbys znal, to bys nie pytal glupio o "kursy do Kubernetes" i to jeszcze po polsku i dla kilku osob xD

Czuje, ze jestes kolejnym stazysta ktory chce latwa kaske zdobyc za "znajomosc" Kubernetes, bo w kazdym ogloszeniu sie pojawia. Nie moja sprawa z reszta, nie mam o co sie srac.

Tak jak wyzej pisali - jak chcesz sie nauczyc to kusy Udemy hindusa pod CKAD/CKA i robic samo
@sophisticated7: Możesz spróbować z ALTKOM Akademia, ale z nimi to musisz ostrożnie, bo kiedyś w korpo takiego szkoleniowca nam przydzielili, że złożyliśmy skargę i powtarzali z innym instruktorem.
@sophisticated7: ja wczoraj kupiłem abo na kodecloud. Jeszcze nie zacząłem k8s - na razie robię Jenkinsa, bo mi to pilniej potrzebne i jest spoko.
Maja laby (do których ustawiają Ci środowisko), które nie sa trywialne, wiec szybko możesz poćwiczyć

Znajomi devopsi tez to polecali