Wpis z mikrobloga

@snorli12 No to rudy ma pełną kontrolę nad Kononem. I może go w każdej chwili umieścić w DPS, jak będzie mu się sprzeciwiał. Jedynie co zostaje to samosąd dla ryżego nie widzę innej opcji.
  • Odpowiedz
Srawek ma pełna kontrole ( ͡º ͜ʖ͡º)


@snorli12: Tylko pytanie ja kto możliwe. Nawet on nie zarabia tyle by przekupić całą radę sędziowską i policję.
  • Odpowiedz
@Krzysztof1908: psychopaci ci sie pomieszali, ciezko dyskutowac nad oszustem ktory wykopkom obiecuje cuda na kiju a finalnie wszystkie zawiadomienia ida do kosza

jedyne co on moze to sie zeszczac jak menel na klatce

zreszta jak dobrze sprawy ida to niech ci wytlumaczy kolodziej ktoremu wojcik placze ze nowak ma pieniadze na proces a lukaszek musi zebrac
twardy_kij - @Krzysztof1908: psychopaci ci sie pomieszali, ciezko dyskutowac nad oszu...
  • Odpowiedz
@twardy_kij: ja myślę żę ma kasę z kanał na którym ośmiesza knura i z tego utrzymuje rodzinę ale widzę że bardzo bardzo go bronisz więc nie mamy o czym gadać skoro imponują Ci ludzie którzy wykorzystują nieporadnych życiowo żeby tylko nie iść do legalnej roboty . Poza tym znasz historię nowaka od samego początku ? Przecież to jest typowa psychoza ! uważasz że nowak jest normalny po tych wszystkich akcjach których
  • Odpowiedz
@Krzysztof1908: a ja mysle ze to wszystko klepiesz jak stara wojcikowa ploty na wsi, ona chodzi po wsi i ploty roznosi, zapomniales dodac ze nie chodzi do kosciola XD wykopki glownie sa ze wsi niestety, wiesniakom sie wydaje ze wystarczy w miescie ploty roznosic i ludzie beda traktowac kosno jak pedofila... niestety w miescie ludzie plotki maja w dpie
  • Odpowiedz
@Krzysztof1908: nie mam argumentow bo nie wiem, wiem ze krzysiu ma raj co wiele osob ktore z nim przebywa to potwierdza
wierze czeczetkowiczowi i tyle, nie musze wyczytywac tych glupot od typa ktory sam chcial nagrywac kononowicza a potem twierdzil ze walczy o bialystok by finalnie naszczac na klatce jak menel

krzysiu probowal miec lepiej bez slawka i co? nikt mu nie pomogl, przyjezdzal tylko wiesniak z knyszyna sie nasmiewac z
  • Odpowiedz
@twardy_kij: hehe raj to ma rodzina nowaków a psychol o którym nie chcesz pisać nie musi robić nic a krzyś jest pośmiewiskiem całą Polskę i ja cały czas piszę o nowaku nie mam nic do arona kosno mexa ola uważam że to oni będą na miejscu w białym powinni robić na nim kasę a nie jakiś wariat z drugiego końca Polski musisz to zrozumieć że tu chodzi o to żeby ten
  • Odpowiedz
@twardy_kij: przypomnij sobie co rudy psychol odwalał jak nie miał krzysia w garści np. z mexem czy innymi redaktorami szalał donosił straszył przecież to jest totalny psychol kto normalny robi takie rzeczy ?
  • Odpowiedz
@Krzysztof1908: przypomnij sobie jak meksyk chodzil do knura i placil mu raz na tydzien moze 200zl a filmy wrzucal na swoj kanal, potem robil lajty juz bez knura i opowiadal co sie tam dzieje i sobie zbieral donejty

knur sam zrezygnowal z tego bo raz ze jarek juz byl w suwalkach a dwa ze dostal lepsza oferte i zalewskiego za parobka

tam nikt nigdy nie byl uczciwy a ty wypisujesz te
  • Odpowiedz
@twardy_kij: jeśli uważasz że to co piszę o rudym to plotki to nie mamy o czym gadać p.s. ale z chęcią chciałbym zobaczyć twoją minę na żywo za obrażanie czyjejś mamy na żywo ciekawe czy też jesteś taki kozak czy raczej 112 :)
  • Odpowiedz
@twardy_kij @twardy_kij

@Krzysztof1908: a ja mysle ze to wszystko klepiesz jak stara wojcikowa ploty na wsi, ona chodzi po wsi i ploty roznosi, zapomniales dodac ze nie chodzi do kosciola XD wykopki glownie sa ze wsi niestety, wiesniakom sie wydaje ze wystarczy w miescie ploty roznosic i ludzie beda traktowac kosno jak pedofila... niestety w miescie ludzie plotki maja w dpie


matka Farary klepie coś innego co wieczór xD
  • Odpowiedz
@Krzysztof1908: oczywiscie ze nie mamy, z plotkami mam polemizowac? zastanow sie nad soba czlowieku, nie badz jak ten przyglup, on #!$%@? by #!$%@?, to dla niego przyjemnosc jest uwazac sie za lepszego w biedastoku gdzie wszyscy garuja na poziomie kononowicza tylko wstyd sie przyznac ze nie XD roznoszenie plotek to niestety najtansze tam hobby

co ty wykopku probujesz mi grozic? nie badz smieszny z twoja mama to moze tylko lukasz wojcik
  • Odpowiedz